یادداشتی از کمال‌الدین پیرموذن؛

این بار مدرک تحصیلی آقای رئیس‌جمهور


کد 156539  |  یادداشت  |  سیاسی  |  مجلس  |  1396/11/11

کمال‌الدین پیرموذن نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در یادداشتی به طرح تحقیق و تفحص از مدرک تحصیلی رئیس‌جمهور واکنش نشان داد.

اعتمادآنلاین| کمال‌الدین پیرموذن نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در یادداشتی به طرح تحقیق و تفحص از مدرک تحصیلی رئیس‌جمهور واکنش نشان داد.

این نماینده ادوارمجلس  دراین‌باره نوشت: متأسفانه چندی است که از سوی برخی عناصر و محافل که کارنامه مواضع و عملکرد آنان از سوی اکثریت قاطع مردم ایران مردود اعلام‌شده و با رویگردانی مکرر جامعه مواجه شده‌اند؛ جریانی سازمان‌یافته، ناعادلانه و عوام فریبانه علیه شخص رئیس‌جمهور شکل‌گرفته است.

هر بار که رئیس‌جمهور در راستای وظایف قانونی خویش و برای دفاع از مصالح نظام و حفظ شأن آن در سطح جهان اقدام می‌کند امواجی مسموم از کانون‌های مرموز علیه دکتر روحانی به جریان می‌افتد.

آخرین نمونه این جریان مشکوک، واکنش افترا گونه و بی‌ادبانه برخی عناصر که همواره هنری به‌جز مساله آفرینی برای نظام و غوغاسالاری در کشور نداشته‌اند نسبت به اعتبار مدرک تحصیلی رئیس‌جمهور است.

بی‌تردید چهره و مواضع اصولی رئیس‌جمهور برای مردم ایران شناخته‌شده‌تر از آن است که نیازی به معرفی باشد. اکثریت مردم ایران می‌دانند که مواضع دکتر روحانی صرفاً در دفاع از کیان نظام و برای مبرا ساختن چهره نورانی اسلام از برخی مواضع متحجرانه و شیوه‌های قرون‌وسطایی بوده است.

مردم حق‌طلب ایران نیز رمز برخی مواضع غیراصولی، نامه‌پراکنی‌های حسودانه و زیر سؤال بردن رئیس‌جمهور را می‌دانند.

خوشبختانه نادرستی و محکومیت دیدگاه مخالفین رئیس‌جمهور، به‌گونه‌ای فراگیر و در حد اجماع از سوی مراجع و شخصیت‌های علمی، دینی، سیاسی، کمیسیون آموزش عالی مجلس و افکار عمومی مورد تأکید قرارگرفته است.

ظاهراً دام‌گستری‌ها و بهانه‌جویی‌های اشخاص جریان خاص پایانی ندارد و اولویت‌های جامعه کماکان فراموش گشته و بی‌اعتنایی به مطالبات واقعی ملت در دستور کار برخی گروه‌ها قرار دارد.


  کمال‌الدین پیرموذن

 |  رییس جمهوری |
آخرین خبرها