3/22/2018
پنج شنبه، ۰۲ فروردین ۱۳۹۷
اصولگرایان10برابر کرسی های مجلس،کاندیدا دارند/ اگرائتلاف نکنیم به اصلاح طلبان می بازیم
دبیرکل موتلفه:

اصولگرایان10برابر کرسی های مجلس،کاندیدا دارند/ اگرائتلاف نکنیم به اصلاح طلبان می بازیم

در انتخابات هشتم و نهم مجلس طرف مقابل اصولگرایان عددی نبود اصلاح طلبان با آمدن دولت یازدهم جان گرفتنداصولگرایان طعم تلخ تفرق را در انتخابات 92 کشیده‌اند گروه های اصولگرا اگر به ائتلاف نیاندیشند برای اصلاح طلبان فرش قرمز پهن کرده انداگر در تهران از موتلفه کسی در لیست نباشد باز هم به نفع اصولگرایان کنار می رویم
محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در اسفند سال جاری خاطرنشان کرد: شرایط انتخابات سال 94 هیچ شباهتی با انتخابات دوره هشتم و نهم مجلس ندارد. در انتخابات هشتم و نهم مجلس اصولگرایان همه با هم رقابت کردند و چون طرف مقابل عددی نبود مجلس اصولگرا تشکیل شد اما انتخابات 94 این گونه نیست.
به گزارش ایلنا، حبیبی گفت: اصلاح طلبان با آمدن دولت یازدهم جان گرفتند و تصمیم دارند با اعتدالیون ائتلاف کنند.
وی با بیان اینکه ما طعم تلخ تفرق را در انتخابات 92 کشیده‌ایم، تصریح کرد: در آن زمان برخی‌ها گفتند طرف مقابل قدرت آن چنانی ندارد و اصولگرایان با هم رقابت کنند و نتیجه این شد که امروز می‌بینیم.
حبیبی یادآور شد: شرایط امروز انتخابات بسیار خطیرتر از انتخابات ریاست جمهوری سال 92 است. یک عده خیال می‌کنند چون مهره‌های اصلاح‌طلب تائید نشده‌اند باید خیالمان راحت باشد در صورتی که این خیالی باطل است.
وی گفت: مسلما اصلاح طلبان می‌دانستند کسانی که از آنها سابقه زندان دارد و یا در فتنه 88 حضور داشته است رد صلاحیت خواهد شد و به همین دلیل یک لایه دوم و سوم را هم تشکیل دادند و لایه سوم آنها افرادی هستند که در بین مردم به عنوان اصلاح طلب شناخته نمی‌شوند. قبلا هم در مجلس چنین مواردی را شاهد بوده‌ایم و دیده‌ایم که یک نفر بدون اعلام داشتن گرایش اصلاح طلبی وارد مجلس شده اند و بعدا ادعای اصلاح طلبی کرده‌اند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: از دی ماه سال 92 تحلیل ما در موتلفه این بود که اصولگرایان با توجه به شرایط موجود هیچ راهی جز ائتلاف در سراسر کشور ندارند.
وی افزود: هر کسی با روحیه گروهی، حزبی و قشری از اصولگرایان به میدان انتخابات بیاید و به ائتلاف اصولگرایان نیندیشد به این معنی است که فرش قرمز جلوی پای اصلاح طلبان پهن کرده است ما اگر انصاف داشته باشیم شاید در مجلس آینده بتوانیم غلبه کنیم در غیر این صورت شکست ما قطعی خواهد بود.
حبیبی تاکید کرد: هیچ حزب گروه و یا فردی در اصولگرایی حق ندارد به سرنوشت خودش بیندیشد و اگر اصولگرا است باید سرنوشت اصولگرایی برایش مهم باشد و به آن بیندیشد.
وی خاطرنشان کرد: ما در موتلفه اسلامی 20 نفر موتلفه‌ای را علاوه بر دیگران معرفی کرده‌ایم که اگر هر کدام از ما در فهرست اصولگرایان قرار نگیرند مطمئنا نمی‌مانیم و به نفع اصولگرایان انصراف خواهیم داد. یعنی اگر در تهران لیست بدهند و از موتلفه کسی در آن لیست نباشد باز هم به نفع اصولگرایان کنار خواهیم رفت.
دبیرکل حزب موتلفه گفت: ما در این انتخابات با انگیزه حزبی نیامده‌ایم و انگیزه ما اصولگرایی است و اعتقاد داریم اصولگرایان برای پیروزی در انتخابات باید با هم ائتلاف داشته باشند.
حبیبی در ادامه با اشاره به تلاش دشمن برای نفوذ در نظام افزود: برای دشمن هیچ جا برای نفوذ بهتر از مجلس نیست و به اعتقاد من ما با یک صدا و یک فهرست احتمال پیروزی در انتخابات آینده را داریم.
وی خاطرنشان کرد: ما از طرف موتلفه اسلامی قول می‌دهیم اگر در لیست اصولگرایان قرار نگرفتیم انصراف بدهیم ولی متاسفانه برخی‌ها خیلی برای‌ آمدن در صحنه احساس تکلیف می‌کنند این افراد یک بار هم که شده می‌بایست احساس تکلیف نکنند و وارد صحنه نشوند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: اصولگرایان در برخی از مناطق و شهرها ده برابر نیاز موجود وارد میدان انتخابات شده‌اند و وظیفه ما و شما این است که با آن‌ها صحبت کنیم و بگوییم به خاطر اصولگرایی احساس تکلیف را کنار بگذارند و از صحنه بیرون بروند.
دیدگاه ها