5/22/2018
سه شنبه، ۰۱ خرداد ۱۳۹۷
وزیر خارجه همت زیادی در برجام نشان داد
آیت الله وحید خراسانی:

وزیر خارجه همت زیادی در برجام نشان داد

معاون اول رییس جمهور در دیدار با آیت اله وحید خراسانی از مراجع تقلید، گفت: بعد از برجام، فضا برای گسترش مناسبات بین المللی بیش از پیش فراهم شده و در داخل کشور نیز شرایط برای کار و تلاش بیشتر مهیا شده است.
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در دیدار با آیت اله وحید خراسانی از مراجع تقلید، گفت: بعد از برجام، فضا برای گسترش مناسبات بین المللی بیش از پیش فراهم شده و در داخل کشور نیز شرایط برای کار و تلاش بیشتر مهیا شده است.

صبح امروزسه شنبه اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور در جریان سفر یکروزه خود به استان قم با ابلاغ سلام رییس جمهور به آیت الله وحید خراسانی، اظهار کرد: مردم پس از اجرای برجام انتظار دارند که برنامه های دولت در اجرای طرح ها و خدمت رسانی سرعت بیشتری پیدا کند و دولت نیز اقدامات ارزشمندی در دست انجام دارد تا بتواند از دغدغه های مردم بکاهد.

وی با قدردانی از حمایت های ارزشمند این مرجع تقلید از دولت، برنامه های دولت برای مهار آب های مرزی و استفاده از این آب‌ها در بخش کشاورزی، صنعت و نیز تامین آب شرب مردم را تشریح کرد و گفت: امروز چند طرح صنعتی در شهرک صنعتی محمود آباد قم و تصفیه خانه‌ی شماره 3 فاضلاب قم افتتاح شد و همچنین کلنگ احداث بیمارستان 1000 تخت خوابی این شهر که تبدیل به یک مرکز درمانی خوب برای مردم خواهد شد، زده شد که نوید بخش آینده‌ای روشن برای شهر قم است.

آیت الله وحید خراسانی نیز در این دیدار با تاکید بر قدر دانستن فرصت خدمت به مردم و ذکر آیاتی از قرآن مجید، خواستار توجه بیش از پیش دولت به موضوع دین و معاش مردم شد.

وی با آرزوی توفیق برای دولت، این مملکت را مملکت امام زمان (عج) دانست و همه ی دولتمردان را به توجه به خداوند و حضرت ولی عصر (عج) در همه ی امور توصیه کرد.

این مرجع تقلید گفت: دولت برای اشتغال مردم و به ویژه جوانان برنامه ریزی کند و اگر در مسیر خدمت به مردم حرکت شود ان‌شاءالله امام زمان (عج) را نیز کمک خواهد کرد.

وحید خراسانی با بیان اینکه وزیر امور خارجه در ماجرای برجام همت زیادی انجام داد، بر قدردانی از این کسانی که زحمت می کشند و کار می کنند تاکید کرد و گفت: همه ی مسئولان باید از سه ویژگی دانایی، امانتداری و درد خدمت برخوردار باشند.
دیدگاه ها