4/20/2018
جمعه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
آمران حمله به مطهری، سمت‌ نظامی داشتند!

آمران حمله به مطهری، سمت‌ نظامی داشتند!

چون آمران حمله در شیراز دارای سمت‌های نظامی بودند، بخش دوم این پرونده در دادسرای نظامی استان فارس تشکیل شده است.
اعتمادآنلاین- سال گذشته علی مطهری در شیراز مورد حمله افراد تندرو قرار گرفت افرادی که به گفته ی مصطفی ترک همدانی وکیل علی مطهری دارای سمت نظامی هستند.

وکیل علی مطهری در این خصوص گفت: چون آمران حمله در شیراز دارای سمت‌های نظامی بودند، بخش دوم این پرونده در دادسرای نظامی استان فارس تشکیل شده است.

مصطفی ترک‌همدانی، با اشاره به پرونده حمله به مطهری در شیراز یاد آور شد: بخش دوم این پرونده همچنان در دادسرای نظامی شیراز در حال رسیدگی است و منتظر هستیم تحقیقات مقدماتی توسط ضابط دادگستری صورت بگیرد و پرونده بعد از تکمیل به شعبه بازپرسی ارجاع داده شود.

وی تصریح کرد: در بخش اول پرونده که برای متهمان حکم صادر شد، علیرغم آرای خفیف دادگاه ما به آنها بسنده کردیم و نسبت به رای صادره اعتراض نکردیم با همه اینها وکلای متهمان این پرونده نسبت به همین رای خفیف هم اعتراض کرده‌اند.

وکیل مطهری در گفت و گو با ایلنا با بیان اینکه در پرونده ای که به دادسرای نظامی استان فارس ارجاع شده است به اتهامات آمران حمله به موکلم رسیدگی خواهد شد، خاطرنشان کرد: در بازجویی‌های اولیه با اسناد و اظهارات متهمان اسامی آمران این حمله نیز مشخص شد.

وی یادآور شد: من امروز برای پیگیری این پرونده به شیراز سفر خواهم کرد. با توجه به مشخص شدن اسامی آمران حمله به علی مطهری تحقیقات در این بخش در مرحله مقدماتی دارد و نمی‌توانم در مورد جزئیات آن اطلاعات بیشتری بدهم اما تنها این موضوع کفایت می‌کند که چون آمران حمله به علی مطهری در شیراز دارای سمت‌های نظامی بودند، بخش دوم این پرونده در دادسرای نظامی فارس تشکیل شده است.
دیدگاه ها