4/21/2018
شنبه، ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
سوریان: عِرق به کشتی و مردم انگیزه‌ام را دو چندان می‌کند/استاد پرستویی بزرگی کرد
واکنش قهرمان المپیک به حمایت پرستویی

سوریان: عِرق به کشتی و مردم انگیزه‌ام را دو چندان می‌کند/استاد پرستویی بزرگی کرد

حمید سوریان، دارنده ۷ نشان طلای جهان و المپیک در کشتی فرنگی، پاسخ حمایت پرویز پرستویی را داد.

اعتمادآنلاین-پرویز پرستویی بازیگر بزرگ و مطرح سینمای ایران در پستی که در صفحه شخصی‌اش منتشر کرده، از حمید سوریان برای حضور در مسابقات گزینشی المپیک حمایت کرده است، و حمید سوریان نیز متقابلا بعد از اطلاع از این موضوع در گفت‌وگو با فارس پاسخ حمایت پرستویی را داد.


حمید سوریان در گفت‌وگو با فارس گفت: استاد پرستویی بزرگی کرد که چنین پستی گذاشته و از ایشان تشکر می‌کنم. تمام تمرکزم در روزهای باقیمانده کسب سهمیه است و امیدوارم شرمنده مردم نشوم و روسفید باشم.


دارنده 7 مدال طلای جهان و المپیک در کشتی فرنگی تصریح کرد: شرایط سختی را در این مدت با چندین بار وزن کم کردن تحمل کردم، اما عِرق به کشتی و مردمی که همیشه به من لطف داشته‌اند و همچنین بزرگانی مانند استاد پرستویی و سایر دوستان باعث شده است انگیزه‌ام دو چندان شود و همه تلاشم را می‌کنم با دست پر به ایران بازگردم.


سوریان خاطر نشان کرد: اکنون نمی‌توانم بیش از این صحبت کنم و ان‌شاءالله با کسب سهمیه روحیه تیم نیز برای حضور در المپیک بیشتر شود.


متن کامل منتشر شده در صفحه اینستاگرام پرستویی به شرح زیر است:


پهلوان حمید، حمید سوریان، مرد هفت مداله جهان والمپیک

مجبوری گوش کنی، حتی اگر برای نشنیدن بی مهری ها، گوش هایت را موم اندود کرده باشی!

پهلوان، تو نمی توانی ببازی! خواهی دید! استانبول زیر گام هایت خواهد لرزید... تشک کشتی، سجاده ات خواهد شد و خاک آن، سجده گاهت... دستت با افتخار بالا خواهد رفت و نگاه غیرتمندت با سپاس به آسمان خدای مان دوخته خواهد شد... وزن کم کرده ای پهلوان؟ رقیبت چنین است و چنان؟! می خواهی گول مان بزنی؟! که باور کنیم تو نمی توانی؟! خب، ما باور نمی کنیم ! مگر می شود؟ مگر می توانی بار دیگر مثل بارها بار قبل، ندرخشی؟ مگر دست توست؟! یک ایران چشم بر قامت در هم تنیده با غیرت و شهامتت دوخته اند... مگر می توانی چشم بر ما ببندی؟

پهلوان حمید، حمید سوریان، مرد هفت مداله جهان والمپیک

مجبوری ببینی! حتی اگر برای ندیدن بی مهری ها، چشمانت را نقره داغ کرده باشی!.... وضو بساز پهلوان.... من که باشم که غیرتت را به تو یادآور شوم؟! یک ایران چشم بر تو دوخته اند و گوش به برخاستن سرود افتخار تو سپرده اند... من که باشم که از تو درخواست کنم دوباره خودت شوی؟! یک ایران پهلوان حمید را صدا می زنند....

وضو بساز پهلوان، خاک استانبول را به لرزه در آور به زیر گام هایت، چشم مان را روشن کن به سجده شکر روی سجده گاه سجاده ات....

دیدگاه ها