7/17/2018
سه شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۷
زندان اوین، پارک می شود

زندان اوین، پارک می شود

شهردار پایتخت گفت: امیدواریم در دوره مدیریت آیت‌الله آملی لاریجانی بر دستگاه قضائی، زندان اوین تبدیل به یک پارک عمومی برای شهروندان شود. تبدیل اوین به پارک جزو تصمیماتی است که باعث خیر وبرکت برای مردم، شهرداری و دستگاه قضا خواهد داشت.
اعتمادآنلاین- شهردار تهران گفت: تبدیل شدن زندان اوین به پارک عمومی دارای خیر و برکاتی برای شهرداری، قوه قضائیه و مردم است.

محمدباقر قالیباف با حضور در جلسه مشترک مدیران قضائی و اداری استان تهران در اولین روز از سفر استانی آیت‌الله آملی لاریجانی به استان تهران به آخرین وضعیت تبدیل زندان اوین به پارک اشاره کرد و گفت: در این رابطه با رئیس سازمان زندان‌ها صحبت‌هایی داشته‌ایم و قرار شد جلسه اجرایی این کار نیز برگزار شود.

وی افزود: امیدواریم در دوره مدیریت آیت‌الله آملی لاریجانی بر دستگاه قضائی، زندان اوین تبدیل به یک پارک عمومی برای شهروندان شود. تبدیل اوین به پارک جزو تصمیماتی است که باعث خیر وبرکت برای مردم، شهرداری و دستگاه قضا خواهد داشت.

شهردار تهران گفت: البته موافقت رئیس دستگاه قضائی را اخذ کرده‌ایم که ان‌شاءالله بحث مکتوب شدن و ابلاغ آن طی شود و از این طریق مشکلات قوه قضائیه و شهرداری مرتفع شود.

*ایسنا
دیدگاه ها