5/22/2018
سه شنبه، ۰۱ خرداد ۱۳۹۷
سومین کنسرت آنلاین کشور برگزار شد

سومین کنسرت آنلاین کشور برگزار شد

گروه دنگ شو سومین کنسرت آنلاین کشور را در سالن حوزه هنری برگزار کرد.
اعتمادآنلاین - گروه دنگ‌شو سومین کنسرت‌آنلاین کشور را در 24 تیرماه برگزار کرد و سی هزار عضو سامانه کنسرت آنلاین امکان دیدن این کنسرت را داشتند. این کنسرت با مجری‌گری جواد یحیوی آغاز شد و او از حاضران در سالن درخواست کرد به احترام زنده‌یاد عباس کیارستمی دقایقی ایستاده و او را تشویق کنند.

استفاده از ظرفیت های فضای آنلاین باعث شده است که سامانه کنسرت آنلاین در کشور ایجاد شود و به تازگی نیز صحب تهایی در رابطه با ایجاد سینمای آنلاین نیز مطرح شود.

از خرداد ماه 1395 اولین سامانه کنسرت آنلاین کشور راه‌اندازی شده است. سامانه ای که استفاده از آن به این شکل است که کاربران با یک آی‌پی مشخص بر روی دستگاه‌های مختلف از جمله گوشی، تبلت، لپ‌تاپ، تلوزیون‌های هوشمند و ... می‌توانند کنسرت را به صورت آنلاین و زنده مشاهده کنند. امکانی که تا به حال در کشور وجود نداشته است.

در آخرین اجرای کنسرت آنلاین، گروه دنگ شو گزیده‌ای از قطعات پرطرفدار خود را برای مخاطبان اجرا کرد. قطعاتی چون؛ دنگ شو، لالایی ارواح، چه خواهد بودن، باد گناهکار، کمی آهسته‌تر، دیر آمدی و دیدار یار غایب که با استقبال مخاطبان مواجه شدند.

طاها پارسا آهنگساز و پیانیست گروه در این اجرا از برگزاری کنسرت آنلاین در کشور تقدیر کرد و ضمن ابراز خوشحالی از اینکه دنگ شو جزو اولین‌ گروه‌هاییست که اینگونه با مخاطبانش ارتباط دارد؛ ابراز امیدواری کرد تا این برنامه‌ها ادامه‌دار باشد.

گروه دنگ شو با هنرمندی رضا شایا (پیانیست و آهنگساز)، طاها پارسا( خواننده، نوازنده ساکسیفون و آهنگساز)، میلاد باقری (خواننده)، صباصمیمی (تنبک) خشایار روانگر (درامز)، ماکان خویی‌نژاد (ویولنسل) و سعید اتانی(خواننده) روز پنج‌شنبه 24 تیرماه در سالن حوزه هنری سومین کنسرت آنلاین کشور را توسط سامانه حام برگزار کرد.

سهراب پورناظری، مهیار علیزاده، بهروز بقایی، مهراب قاسخانی و ناصر چشم‌آذر از جمله میهمانان این کنسرت بودند.
دیدگاه ها