7/17/2018
سه شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۷
با تغییر لباس کاروان المپیک ایران موافقت شد + عکس

با تغییر لباس کاروان المپیک ایران موافقت شد + عکس

با افزایش اعتراضات نسبت به طراحی لباس های کاروان المپیک ایران در مسابقات برزیل ، طراحی دیگر پیشنهاداتی را در فضای مجازی به رأی گذاشت که اتفاقا با استقبال عمومی مواجه شد و کمپینی هم درحمایت از این طراحی شکل گرفت. امروز طراح این لباس ها پیشنهاداتش را در اختیار کمیته ملی المپیک قرار داد و به تایید مسئولین رسید. طراح جدید قول داده لباس ها را به موقع به کاروان برساند و هزینه ای هم دریافت نکند.
اعتمادآنلاین - طراحی به نام کامران بختیاری دو مدل لباس به کمیته ملی المپیک پیشنهاد داده که مسئولان کمیته ملی المپیک این لباس را به وزیر ورزش پیشنهاد کرده اند و با موافقت وزارتخانه، قرار شده ورزشکاران این لباس را در روز افتتاحیه بپوشند.

این طراح قول داده لباس ها را به موقع به کاروان برساند و هزینه ای هم دریافت نکند. البته به احتمال زیاد تغییراتی کوچک در طراحی این لباس ها انجام خواهد شد. از طرفی تیم ملی والیبال هم در برزیل به سر می برد که کمیته ملی المپیک مجبور است بر اساس اندازه هایی که پیش از این از این ورزشکاران گرفته، لباس آن ها را تهیه کند و به برزیل بفرستد.این همان لباسی است که در شبکه های اجتماعی برای آن کمپین هم تشکیل شد و افرادی مانند علی کریمی، علی لهراسبی و محسن یگانه هم از آن حمایت کردند.در همین رابطه بیشتر بخوانید:

دیدگاه ها