5/21/2018
دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
اکران «فروشنده» در شهریور قطعی است

اکران «فروشنده» در شهریور قطعی است

علی سرتیپی گفت: فیلم سینمایی «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی قطعا شهریور ماه اکران می شود اما هنوز مشخص نیست این فیلم نیمه اول و یا نیمه دوم این ماه روی پرده سینماها برود.
اعتمادآنلاین - علی سرتیپی تهیه کننده سینما و مدیرعامل شرکت پخش فیلمیران تاکید کرد: فیلم سینمایی «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی قطعا شهریور ماه اکران می شود اما هنوز مشخص نیست این فیلم نیمه اول و یا نیمه دوم این ماه روی پرده سینماها برود.

او با اشاره به اینکه اکران گسترده ای برای «فروشنده» در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: هنوز سرگروه اکران مشخص نشده است، اما بی شک «فروشنده» در تهران و شهرستان ها به صورت گسترده اکران می شود.

سرتیپی در پایان با اشاره به تبلیغات این اثر سینمایی توضیح داد: برای این فیلم نیز همانند دیگر فیلم ها تبلیغات مختلفی را برنامه ریزی کرده ایم که از جمله می توان به تبلیغات تلویزیونی، شبکه های اجتماعی و شهری اشاره کرد. البته تیزر فیلم «فروشنده» توسط تیم اصغر فرهادی کارگردان فیلم ساخته شده است.

کشورهای مختلف تا سوم اکتبر ۲۰۱۶ (۱۲ مهر) فرصت دارند تا نماینده خود را به آکادمی معرفی کنند. این فیلم‌ها باید تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶ در کشور سازنده به اکران درآمده باشند و از آنجا که شانس فیلم «فروشنده» برای معرفی از سوی ایران به اسکار زیاد است باید تکلیف اکران آن زودتر مشخص شود.
دیدگاه ها