4/23/2018
دوشنبه، ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
جلسه فراکسیون مستقلین ولایی با صدا و سیما/ ما می خواهیم صدا وسیما به عنوان یک رسانه بی طرف نقش آفرینی کند
لاهوتی در گفت و گو با اعتمادآنلاین خبرداد:

جلسه فراکسیون مستقلین ولایی با صدا و سیما/ ما می خواهیم صدا وسیما به عنوان یک رسانه بی طرف نقش آفرینی کند

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی از حضور رییس صدا و سیما در جلسه صبح یکشنبه آینده فراکسیون مطبوعش خبرداد.
اعتمادآنلاین-مهرداد لاهوتی سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی در گفت وگو با خبرنگار اعتمادانلاین از جلسه یکشنبه فراکسیون مطبوعش با رییس سازمان صدا و سیما خبر داد و گفت: صبح یکشنبه هفته آینده فراکسیون مستقلین با آقای علی عسگری در خصوص سیاستها و مسایل مربوط به صدا و سیما جلسه خواهد داشت.
وی ادامه داد: این جلسه برای شنیدن گزارشی از صدا و سیما برگزار می شود صدا و سیما یکی از نهادهای بزرگ کشور است و حساسیت هایی را بر روی آن داریم که دغدغه هایی که ما از صدا و سیما داریم و دغدغه هایی که صدا وسیما برای اداره خود دارد در این جلسه مطرح خواهد شد.
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی تصریح کرد: در مجلس و در قانون برنامه ششم تصویب کردیم که سالیانه 2/2 بودجه را به صدا و سیما اختصاص دهیم البته از نظر ما این عدد تامین شده است و چون به این نتیجه رسیدیم که منابع بودجه این اجازه را به ما نمی دهد ما 100 میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی به صدا و سیما کمک کردیم و باید ببینیم چه کمک دیگری ما می توانیم به صدا و سیما کنیم.
لاهوتی در خصوص دغدغه های موجود در خصوص صدا و سیما، اظهارداشت: ما می خواهیم فضای رسانه ای کشور یک فضای آزاد باشد البته این نظر شخصی بنده است و ممکن است دوستان نظر متفاوتی داشته باشند. اما خواسته ما در مجموع این است که فضای رسانه ای کشور یک فضای بی طرفی باشد و بتواند در مواقع مختلف به عنوان رسانه ای که فضای بی طرف دارد نقش آفرینی کند.

دیدگاه ها