4/23/2018
دوشنبه، ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
تمهیدات ایمنی آتش نشانی برای مراسم چهلم آیت الله هاشمی

تمهیدات ایمنی آتش نشانی برای مراسم چهلم آیت الله هاشمی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آماده باش آتش‌نشانی برای تامین ایمنی مراسم اربعین آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.
اعتمادآنلاین- سید جلال ملکی در این باره گفت: با توجه به برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران نیز به منظور تامین ایمنی شهروندان حاضر در این مراسم تمهیداتی را پیش بینی کرده و در این راستا تعداد شش دستگاه خودروی سنگین و دو دستگاه موتور سیکلت به همراه ۳۰ آتش نشان در اطراف محل برگزاری مراسم اربعین در حرم مطهر امام (ره) حضور خواهند داشت.
وی با بیان اینکه تعدادی از مدیران و فرماندهان آتش نشانی نیز نسبت به بازرسی و نظارت استقرار آتش نشانان حضور خواهند داشت، ادامه داد: ایستگاه ۵۰ سازمان آتش نشانی در مجاورت حرم نیز در اماده باش کامل است و افزون بر آن تمامی ایستگاه های شهر تهران برای پشتیبانی از هر نوع حادثه احتمالی در آماده باش هستند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه حضور آتش نشانان در محل حرم به شکل ثابت و سیار خواهد بود، اظهارکرد: تعدادی از آتش نشانان نیز با خاموش کننده دستی در محوطه داخلی حرم حضور خواهند داشت.
به گفته ملکی، استقرار آتش نشانان از ساعت ۱۴ امروز آغاز شده و تا پایان مراسم و تخلیه کامل جمعیت ادامه خواهد داشت.
دیدگاه ها