4/20/2018
جمعه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
مسیح مهاجری: آمریکا غلط می‌کند که می‌گوید ایران نباید موشک داشته باشد/ قدر آقای هاشمی را ندانستیم

مسیح مهاجری: آمریکا غلط می‌کند که می‌گوید ایران نباید موشک داشته باشد/ قدر آقای هاشمی را ندانستیم

مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی گفت: اتحاد و وحدت ضامن حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است.
اعتمادآنلاین- حجت‌الاسلام مسیح مهاجری ظهر پنج شنبه در مراسم اربعین ارتحال آیت الله هاشمی بابیان اینکه اولین حرکت انقلابی آیت الله هاشمی که با دستگیری همراه شد، در همدان بود، گفت: کنار گذاشتن اصل وحدت و دامن زدن به تفرقه با پرداختن به فرعیات، مشکلات بسیاری به دنبال خواهد داشت.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی جان ما است و باید نظام را حفظ کنیم، گفت: حفظ نظام اسلامی برای غیر مذهبی ها و کسانی که نگاه دینی ندارند نیز واجب است.

مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی بابیان اینکه برای حفظ نظام نباید به جای اصول به فروع بپردازیم، گفت: اصل این است که متحد باشیم تا بتوانیم نظام را حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه آمریکا غلط می کند که می گوید ایران نباید موشک داشته باشد، گفت: زمانی که آیت الله هاشمی رفسنجانی در راس جنگ بود و رئیس جمهور بود تمام توان خود را برای توسعه توان موشکی گذاشت.

مهاجری گفت: در میان مبارزان انقلاب کسی که به اندازه هاشمی شکنجه شده باشد، نداریم.

مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی با تاکید بر اینکه دوران ۸ ساله ریاست جمهوری آیت الله هاشمی رفسنجانی اوج مدیریت برای سازندگی کشور بود، گفت: آیت الله هاشمی در فقه، مجتهدی قطعی، در تفسیر صاحب اثر و علم کلام جدید را می دانست.

حجت الاسلام مسیح مهاجری عنوان کرد: آیت الله هاشمی انسانی تکلیف گرا بود و وی شناسنامه انقلاب است.

وی با بیان اینکه ما قدر آقای هاشمی را ندانستیم، گفت: قلب آقای هاشمی وقتی شاد خواهد شد که ما تحت تاثیر تبلیغات سوء علیه کسی قرار نگیریم.
دیدگاه ها