4/23/2018
دوشنبه، ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
ستادانتخابات کشور: رای دهندگان اسامی نامزدها را کامل و خوانا بنویسند

ستادانتخابات کشور: رای دهندگان اسامی نامزدها را کامل و خوانا بنویسند

در اطلاعیه ستاد انتخابات کشور آمده است: به آگاهی هموطنان عزیز می رساند به منظور جلوگیری از تضییع حق نامزدهای انتخابات خواهشمند است درهنگام نوشتن آراء، مشخصات نامزدهای مورد نظر خود را که شامل نام و نام خانوادگی آنها به همراه کد نامزد است به صورت کامل و خوانا قید کنند تا ان شاءا... حقی از نامزدهای محترم در هنگام شمارش و احتساب آراء ضایع نشود.
اعتمادآنلاین-ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 25 از رای دهندگان خواست نام و نام خانوادگی و کد نامزدها را به صورت کامل و خوانا بنویسند تا حقی از نامزدها ضایع نشود.

در این اطلاعیه آمده است: به آگاهی هموطنان عزیز می رساند به منظور جلوگیری از تضییع حق نامزدهای انتخابات خواهشمند است درهنگام نوشتن آراء، مشخصات نامزدهای مورد نظر خود را که شامل نام و نام خانوادگی آنها به همراه کد نامزد است به صورت کامل و خوانا قید کنند تا ان شاءا... حقی از نامزدهای محترم در هنگام شمارش و احتساب آراء ضایع نشود.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در حدود 63 هزار و 500 شعبه اخذ رای در سراسر کشور با حضور گسترده مردم آغاز شده است.
دیدگاه ها