3/18/2018
یکشنبه، ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
3 گزینه از وزرای پیشنهادی رای نخواهند آورد/ شرایط رحمانی فضلی مساعد نیست/ به عنوان مخالف جهرمی صحبت خواهم کرد/ آقای بطحایی در شان آموزش و پرورش نیست/ لیست پیشنهادی قوی نیست
نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس در گفت و گو با اعتمادآنلاین:

3 گزینه از وزرای پیشنهادی رای نخواهند آورد/ شرایط رحمانی فضلی مساعد نیست/ به عنوان مخالف جهرمی صحبت خواهم کرد/ آقای بطحایی در شان آموزش و پرورش نیست/ لیست پیشنهادی قوی نیست

نایب رئیس فراکسیون مستقلین با تاکید بر اینکه وزرای پیشنهادی برای کابینه دوازدهم قوی نیستند، تاکید کرد: به نظر می رسد 3 وزیر پیشنهادی رای نیاورند.
اعتمادآنلاین- غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در گفت و گو با خبرنگار اعتمادآنلاین با اشاره به معرفی وزرای کابینه دوازدهم از سوی رییس جمهور، گفت: 3 یا 4 وزیر پیشنهادی در مجلس شورای اسلامی رای نخواهند آورد.
وی تاکید کرد: آقای جهرمی، به دلیل سابق منفی اش نسبت به حوادث 88 و بعد از آن رای نخواهند آورد البته این نظر شخصی بنده است و نه تنها به او رای نمی دهم بلکه به عنوان مخالف هم صحبت می کنم. آقای بطحایی در شأن آموزش و پرورش و فرهنگیان نیست. برای انتخاب وزیر آموزش و پرورش باید فرهنگیان در الویت باشند. آقای رحمانی فضلی باید نمایندگان را قانع کند و شرایطش مساعد نیست. بنابراین به نظر می رسد این سه وزیر اوضاعشان خوب نیست.
این نماینده مجلس تصریح کرد: وزرایی که از سوی رییس جمهور به مجلس معرفی شدند، خیلی قوی نیستند.
جعفرزاده از جلسه صبح فردا با دو وزیر خبر داد و اظهارداشت: فراکسیون مستقلین از فردا صبح جلسات خود با وزرای پیشنهادی را آغاز می کند.قبل از این به دلیل اینکه وزرا به صورت رسمی از سوی رییس جمهور معرفی نشده بودند جلسه ای برگزار نکردیم. فردا صبح آقای ظریف و آقای علوی در فراکسیون مستقلین حضور خواهند داشت.
وی افزود: بررسی و ارزیابی وزرای پیشنهادی یک هفته به طول می انجامد.در هفته آینده هر 5 روز با وزرا نشست خواهیم داشت. شنبه و دوشنبه بعد ازظهر و سه شنبه و چهارشنبه صبح با وزرای پیشنهادی جلساتی را خواهیم داشت.
این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: برخی از وزرا را هم نمی شناسیم مانند آقای آوایی که برای وزارت دادگستری معرفی شدند و در خصوص این افراد نیازمند مطالعه هستیم.

دیدگاه ها