8/17/2018
جمعه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
خودروی جدید میتسوبیشی به راننده مشاوره می‌دهد + عکس

خودروی جدید میتسوبیشی به راننده مشاوره می‌دهد + عکس

«ئی وو» یک میتسوبیشی جدید از خانواده SUV‌های الکتریکی است و اینک ایده‌های زیادی در خصوص این تحول الکتریکی و چگونگی آن وجود دارد. این خودرو یک مشاور عالی برای نحوه رانندگی شما محسوب شده و به شما پیشنهادهای خوبی در نحوه حرکت ارائه می‌دهد.
اعتمادآنلاین- میتسوبیشی تائید کرده انتخاب این نام برای این خودرو یکی از بهترین انتخاب‌هایش به شمار می‌آید و احتمال دارد ما با نسخه‌ای از یک کراس‌اوور پلاگین در آینده این خودرو مواجه باشیم.
این مدل حتمالا از مدل‌های الکتریکی و پلاگین هیبرید «اوت‌لندر» پیشرفته‌تر ظاهر خواهد شد و ظاهر جذابتری نسبت به آنها خواهد داشت.
با این وجود این خودرو یک الکتریکی تمام‌عیار است و خبری از فاز هیبریدی در آن نیست. خودرو سه موتور الکتریکی دارد که قابلیت حرکت چهار چرخ را برایش ایجاد می‌کند. یکی از موتورها به محور جلو و دو نسخه دیگر به محور عقب متصل می‌شوند و به وسیله یک سامانه کنترل کشش با یکدیگر در ارتباطند. این موتورها می توانند اعتماد شما را به یک خودروی الکتریکی به نام «ئی وو» افزایش دهند.
اما جالب‌ترین داستان مربوط به «ئی وو»، هوش مصنوعی آن است.
هوش مصنوعی کنار مجموعه‌ای از حسگرها، تغییرات جاده‌ای را پیش‌بینی کرده و با توجه به تغییراتی مانند ترافیک، واکنش نشان می‌دهد. هوش مصنوعی در اصل رفتاری مشابه تمایلات راننده دارد.
عملکرد خودرو با تمایلات راننده یکپارچه می‌شود و سامانه از تمامی قابلیت‌ها و توانایی رانندگان پشتیبانی می‌کند. در نتیجه کنترل خودرو آسانتر و امنیت آن افزایش می‌یابد. این فاکتورها تجربه رانندگی را به سطح جدیدی ارتقاء می‌دهند.
مقامات میتسوبیشی در خصوص این خودرو تشریح کرده‌اند که هوش مصنوعی، توانایی رانندگی کاربران را افزایش دهد. این خودرو با دریافت تصویری از سطح مهارت رانندگان، برنامه‌ای تمرینی را به آنها ارائه کرده و فرامین این برنامه را توسط سامانه‌های صوتی یا نمایشگرهای داشبورد به کاربر انتقال می‌دهد. در نتیجه رانندگان می‌توانند توانایی‌های خود را بالا برده و ضعف‌هایشان را کاهش دهند. رانندگان آماتور نیز می‌توانند در فاصله زمانی کم، در سطح بهتری رانندگی کنند و شرایط کنونی خود نیز بیشتر لذت ببرند.
هوش مصنوعی در خودرو همچنین باتوجه به نیازوعلاقه شما صندلی خودرو را در یک روز سرد زمستانی گرم خواهد کرد. از طرفی خودرو یک مشاورعالی برای نحوه رانندگی شما محسوب شده و به شما پیشنهادهای خوبی در نحوه حرکت ارائه می‌دهد.


منبع: آفتاب‌نیوز
دیدگاه ها