4/23/2018
دوشنبه، ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
حسابهای قوه قضاییه در دستور کار فراکسیون  شفاف سازی/ابقای صادقی در مقام ریاست فراکسیون
قاسم میرزایی نکو در گفت و گو با اعتماد آنلاین خبر داد:

حسابهای قوه قضاییه در دستور کار فراکسیون  شفاف سازی/ابقای صادقی در مقام ریاست فراکسیون

انتخابات هیات رئیسه فراکسیون شفاف سازی انجام شد.
اعتمادآنلاین- قاسم میرزایی نکو نماینده مجلس وسخنگوی فراکسیون شفاف سازی در گفت و گو با خبرنگار اعتماد آنلاین با اشاره به برگزاری انتخابات هیات رئیسه این فراکسیون، گفت: روز گذشته هیات رئیسه فراکسیون شفاف سازی برای سال دوم انتخاب شد و محمود صادقی نماینده تهران بار دیگر به عنوان رئیس انتخاب شد.

وی ادامه داد: مصطفی کواکبیان نماینده تهران نایب رئیس، بنده-قاسم میرزایی نکو نماینده دماوند- سخنگوی فراکسیون و آقایان محمد حسن زاده بحرینی و رضا شیران نیز به عنوان دیگر اعضای هیات رئیسه انتخاب شدند.

میرزایی نکو خاطرنشان کرد: در این جلسه آقای صادقی گزارشی از مجموعه پرونده هایی که پیگیری آن بود را ارائه کرد. اصول فراکسیون این است که سیاسی برخورد نکند و مبنای کار را بر شفاف سازی گذاشته است به همین دلیل آقای بحرینی، آقای شیران و چند نفر دیگر از کمیسیون اصل 90 در این جلسه حضور داشتند و به عنوان عضو هیات رئیسه انتخاب شدند.

این نماینده مجلس با اشاره به محتوای گزارش قرائت شده در این جلسه، گفت: یکی از مسائل مهم که گزارش آن قرائت شد بحث دیوان محاسبات بود و حساب ها و مسایلی در این خصوص بود که دیوان محاسبات گزارش خوبی داده بود.

وی تصریح کرد: بحث دیگری که در گزارش به آن اشاره شده بود، در رابطه با فساد اداری در سطح کشور بود که در این راستا کمیته ای برای ستاد مبارزه با قاچاق، در گمرک و جاهای تشکیل شد. چند مورد دیگر نیز در دستور است که باید دید به کجا می رسد.
میرزایی نکو در خصوص اینکه کدام موارد قرار است در آینده و در فراکسیون شفاف سازی مورد بررسی قرار بگیرد، اظهارداشت: حسابهای قوه قضاییه یکی از مواردی است که در دستور کار فراکسیون شفاف سازی قرار دارد.

دیدگاه ها