2/24/2018
شنبه، ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
حضرتی:برای مهار نظام، خواهان محدودیت سپاه هستند

حضرتی:برای مهار نظام، خواهان محدودیت سپاه هستند

عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید گفت: آمریکایی‌ها تلاش می‌کنند تا برای مهار ایران سپاه را به عنوان یک دستاورد بزرگ این نظام محصور و محدود کنند.
اعتماد آنلاین/الیاس حضرتی در واکنش به اظهارات ترامپ مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران در لیست تروریستی گفت: سپاه پاسداران در حقیقت سپر دفاعی در برابر توطئه‌های آمریکایی‌ها و دشمنان نظام بوده است. سپاه پاسداران اکنون مجهز به موشک‌ها و قوی‌ترین سلاح‌ها در سطح منطقه شده و با اقتدار می‌غرد. این نهاد قدرتمند، اعتقادی، نظامی و منسجم در سطح منطقه و هرجایی که مظلومی حضور دارد، همانند یک عقاب تیز پرواز فرود آمده و دست کمک به آنها دراز می‌کند لذا طبیعی است که خاری در چشمان آمریکایی‌ها، منافقین و دشمنان بشریت باشد.

حضرتی اظهار کرد: حال آمریکایی‌ها در صدد تضعیف و اقدام علیه سپاه پاسداران برآمده‌اند و اگر روزی آنها و مجاهدین خلق بخواهند از سپاه تعریف کنند باید در وجود سپاه شک کرد.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها تلاش می‌کنند تا برای مهار نظام جمهوری اسلامی ایران سپاه را به عنوان یک دستاورد بزرگ این نظام محصور و محدود کنند، خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها همچنان در فکر سقوط نظام هستند و در این راه ارگان‌ها و نهاد‌هایی که مانند سپاه پاسداران نقش اصلی در این راه دارند، برایشان اهمیت بیشتری دارد.

منبع:باشگاه خبرنگاران
دیدگاه ها