3/22/2018
پنج شنبه، ۰۲ فروردین ۱۳۹۷
قتل فجیع پسربچه 2 ساله توسط ناپدری

قتل فجیع پسربچه 2 ساله توسط ناپدری

پسر بچه 2 ساله در رشت به خاطر تجاوز ناپدری شیطان صفت تسلیم سرنوشت مرگباری شد.
اعتمادآنلاین- اهورا پسربچه دو ساله با مادر و ناپدری خود در محله لاکانی رشت زندگی می کرد. مادر اهورا سال گذشته از پدر اهورا طلاق گرفته و با مردی ازدواج کرده بود که حالا با عنوان «قاتل اهورا» شناخته می شود.
ناپدری اهورا، در روز حادثه، به اهورا تجاوز می کند. وقتی اهورا از درد و وحشت فریاد می کشد، ناپدری اهورا سر کودک 2 ساله را به دیوار می کوبد و قتل اهورا را رقم می زند.
به گفته همسایگان این خانواده، آن‌ها بعد از شنیدن فریادهای اهورا به در خانه می‌روند و با زدن زنگ درصدد اطلاع از فریادهای دلخراش کودک برمی‌آیند اما پدرخوانده اهورا در را به روی کسی باز نمی کند.

کمی بعد آن‌ها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و ماموران با شکستن در وارد خانه می‌شوند؛ کودک غرق در خون نیز به بیمارستان منتقل می‌شود. بعد از انتقال کودک خردسال با خونریزی شدید به یکی از بیمارستان‌های رشت، موضوع به‌عنوان کودک‌آزاری به مسئولین ابلاغ می‌شود. کمی بعد خبر می‌رسد که کودک زجردیده توان مقاومت در برابر آسیب‌های جسمی وارده را نداشته و جانش را ازدست‌داده است.

روابط عمومی دادگستری گیلان هم ضمن تایید این موضوع، اعلام کرد که دادستان رشت جزییات بیشتر این موضوع را به زودی اعلام خواهد کرد. همچنین گفته می شود پیکر این کودک معصوم برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران
دیدگاه ها