4/24/2018
سه شنبه، ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
باقری از فرمانده نیروی زمینی تقدیر کرد
در حاشیه برگزاری همایش «همدلی و اتحاد ارتش و سپاه»

باقری از فرمانده نیروی زمینی تقدیر کرد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر کرد.
اعتمادآنلاین| متن تقدیر رئیس ستادکل نیروهای مسلح از فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به این شرح است:

«برادر ارجمند امیر سرتیپ ستاد کیومرث حیدری

فرمانده محترم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

با اهداء و تحلیات وافر

برگزاری همایش وحدت آفرین «همدلی و اتحاد ارتش و سپاه» به میزبانی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران که حاصل تدبیر، بصیرت و موقعیت سنجی جنابعالی بود، صحنه‌های زیبایی از وحدت توام با اقتدار نیروهای مسلح نزد افتکار عمومی جهانیان و ایران اسلامی خلق کرد.

در شرایطی که حاکمیت استکباری آمریکا در ادامه اقدامات ظالمانه خود علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی این بار فشارهای خود را متوجه یکی از پایه‌های اقتدار نظام اسلامی یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کرده است؛ برگزاری چنین همایش خلاقانه و ابتکاری حاوی پیام‌هایی روشن و آشکار برای دوست و دشمن بود، که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در پیگیری اهداف انقلاب با وحدت و صلابت همیشگی، کمترین تردیدی ندارند.

از این رو به مصداق حدیث شریف رضوی «من لم یشکر المنعم من المخلوقین، لم یشکر الله عزوجل» مایلم بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس خود را بخاطر برگزاری این همایش وحدت آفرین خدمت جنابعالی و همکاران شما در نزاجا اعلام نمایم.

از خداوند قادر متعال دوام عزت جنابعالی و توفیق آحاد رزمندگان دلاور نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت فرماندهی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) آرزومندم.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح
دیدگاه ها