3/19/2018
دوشنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
«به وقت شام» حاتمی‌کیا برای حضور در جشنواره امسال آماده می‌شود

«به وقت شام» حاتمی‌کیا برای حضور در جشنواره امسال آماده می‌شود

فیلم سینمایی «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در حال کوتاه شدن و رسیدن به زمان ۱۲۰ دقیقه برای نمایش در سی‌وششمین جشنواره ملی فیلم فجر است.
اعتمادآنلاین | فیلم سینمایی «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا این روزها مراحل تدوین و انجام ویژوآل افکت خود را سپری می‌کند و تاکنون نیمی از تدوین «به وقت شام» توسط مهرداد خوشبخت به پایان رسیده است. با توجه به اینکه زمان این فیلم کمی بلند شده بود صاحبان این اثر مشغول کوتاه کردن و رساندن آن به زمان ۱۲۰ دقیقه هستند.

ابراهیم حاتمی‌کیا و دیگر صاحبان اثر امیدوار هستند که این فیلم یک اتفاق نو در سینمای ایران و اولین فیلم جدی بین‌المللی باشد. به همین دلیل سازمان اوج سرمایه‌گذار «به وقت شام» مشغول برنامه‌ریزی و رایزنی برای اکران خارجی این اثر است تا فیلم در خاورمیانه و چند کشور اروپایی به نمایش در بیاید.

موضوع «به وقت شام» درباره داعش است. فیلمبرداری فیلم برعهده مهدی جعفری بود و هادی حجازی‌فر و بابک حمیدیان از بازیگران ایرانی فیلم‌ هستند و جمعی از بازیگران سوری و لبنانی در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند. محمد خزاعی تهیه‌کننده این اثر پیش از این فیلمی با نام «امپراطور جهنم» درباره چگونگی شکل گیری تکفیری‌ها تهیه کرد و «به وقت شام» دومین فیلم درباره داعش و تکفیری‌ها در کارنامه این تهیه‌کننده به شمار می‌آید. «به وقت شام» یکی از محصولات سازمان هنری رسانه‌ای اوج در سال ۹۶ قرار است در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شود.

منبع: مهر
دیدگاه ها