4/26/2018
پنج شنبه، ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
برگزاری مراسم تشییع پیکر اکبر افتخاری

برگزاری مراسم تشییع پیکر اکبر افتخاری

مراسم تشییع پیکر اکبر افتخاری در تهران برگزار شد.
اعتمادآنلاین| مراسم تشییع پیکر مرحوم اکبر افتخاری، بازیکن پیشین تیم‌های استقلال، پرسپولیس و دارایی در ورزشگاه شیرودی تهران و با حضور خانواده‌، پیشکسوتان استقلال و جمعی از پیشکسوتان فوتبال ایران به همراه برخی از مسوولان برگزار شد.

از افراد حاضر در این مراسم می‌توان به حسن روشن، اکبر کارگر جم، محمد نوری، اکبر عباسی ملکی، عبدالحمید احمدی، حجت الاسلام مالک، مهدی حاج محمد، حسین کلانی، میرشاد ماجدی، جعفر کاشانی، مهدی کشاورز، مهدی تاج، بهرام مشتاقی، جواد الله وردی، رضا گل محمدی، منصور رشیدی، علی جباری، سید رضا افتخاری، فرامرز ظلی، امیر طاهری، سعید فتاحی، سعید مراغه چیان، مهدی دادرس، غلامرضا فرزامی، مهدی مناجاتی و ... اشاره کرد.

این مراسم که از ساعت ۹ صبح امروز (شنبه) آغاز شد با سخنرانی‌های افرادی هم‌چون همسر آن مرحوم، سید رضا افتخاری، رضا گل محمدی و حجت الاسلام مالک همراه بود.

در این میان صحبت‌های همسر مرحوم اکبر افتخاری، باعث تحت تاثیر قرار گرفته شدن حاضران شد و بسیاری از حاضران وقتی همسر آن مرحوم شروع به صحبت کرد، شروع به گریه کردند.

سید رضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال در صحبت‌هایی که برای حاضران داشت، ضمن تسلیت بابت درگذشت اکبر افتخاری، گفت‌: مرحوم افتخاری از بازیکنان با تکنیک و فنی دوران خودش بود، متاسفانه شرایط کشور باعث شد تا کم‌تر دیده شود. او مظلومانه رفت. متاسفانه استقلال بحران‌های بزرگ مالی دارد و باعث شده ما شرمنده همه پیشکسوتان باشیم و متاسفانه نتوانستیم آن طور که باید و شاید در خدمت این عزیزان باشیم. با این حال تلاش‌مان را خواهیم کرد تا از شرمندگی آنان در بیاییم. هر کاری هم که از دست‌مان بر آید برای خانواده‌ مرحوم اکبر افتخاری انجام خواهیم داد.

منبع: ایسنا

دیدگاه ها