4/26/2018
پنج شنبه، ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
اتهام تجاوز علیه وست‌ویک بازیگر «آزمون بی‌گناهی»

اتهام تجاوز علیه وست‌ویک بازیگر «آزمون بی‌گناهی»

سریال «آزمون بی‌گناهی» که با اقتباس از داستان آگاتا کریستی ساخته شده است به دلیل مطرح شدن اتهام تجاوز علیه اد وست‌ویک بازیگر جوان سریال با مشکل روبه‌رو شد.
اعتمادآنلاین| شبکه بی‌بی‌سی اعلام کرد که تا زمان حل نشدن موضوع اتهام تجاوز سریال پخش نخواهد شد. پیش از این قرار بود که سریال در کریسمس پخش شود. اد وست‌ویک این اتهامات که از سوی دو زن مطرح شده را رد کرده است. او اکنون مشغول بازی در سریال کمدی «طلای سفید» است که فیلمبرداری آن نیز پس از این جنجال‌ها متوقف شده است. یکی از مدعیان به صورت رسمی علیه وست‌ویک به پلیس لس‌آنجلس شکایت کرده است.

سخنگوی بی‌بی‌سی در این باره گفت: «اتهاماتی جدی علیه اد وست‌ویک مطرح شده و او با قاطعیت آن‌ها را رد کرده است. بی‌بی‌سی در این باره قضاوت نمی‌کند اما تا زمانی که موضوع حل نشود سریال «آزمون بی‌گناهی» پخش نخواهد شد.» کمپانی ساخت سریال «طلای سفید» نیز از توقف فیلمبرداری سریال خبر داده است.

سریال سه قسمتی «آزمون بی‌گناهی» با اقتباس از رمان آگاتا کریستی به همین نام ساخته شده است. در این سریال به غیر اد وست‌ویک بازیگرانی مطرحی چون بیل نای، النور تاملینسون و آنا چنسلر جلوی دوربین رفته‌ است.

منبع: خبرآنلاین
دیدگاه ها