5/28/2018
دوشنبه، ۰۷ خرداد ۱۳۹۷
پیام تسلیت نجفی به زلزله‌زدگان

پیام تسلیت نجفی به زلزله‌زدگان

شهردار تهران در پیام تسلیت اعلام کرد: شهرداری تهران حداکثر توان خود را برای امداد و خدمات رسانی به مردم زلزله‌زده به کار خواهد گرفت.
اعتمادانلاین| شهردار تهران در پیام تسلیتی خطاب به مردم زلزله‌زده غرب کشور بر بکار گیری حداکثر توان شهرداری تهران بر امداد و خدمت رسانی به آن‌ها تاکید کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
حادثه دلخراش و ناگوار زلزله شب گذشته که منجر به فوت و مجروح شدن عده‌ای از هموطنان عزیز، شجاع و غیور کرمانشاه که همواره در کوران حوادث پیشتاز دفاع از کشور و ملت بزرگ ایران بوده‌اند شد، موجی از غم و اندوه را در ایران اسلامی رقم زده است.
اینجانب عمیقا تسلیت و همدردی خود را با خانواده‌های داغدیده و آسیب دیدگان این سانحه مصیبت‌بار اعلام می‌کنم.
شهرداری تهران وظیفه خود می‌داند تا حداکثر توان، امکانات و مساعی خود را برای کاستن از رنج و اندوه این حادثه و تسریع در آواربرداری، خدمات رسانی، انتقال مجروحان، امداد و رسیدگی به مردم زلزله زده به کار گیرد و در همین رابطه از ساعات اولیه این حادثه دستورات لازم به بخش‌های مختلف شهرداری تهران داده شده است.
جبران خسارتهای مادی و مدیریت آسیب‌های روحی و روانی حاصل از زلزله اخیر، عزمی همگانی و بسیج عمومی هموطنان، دستگاه‌ها و ارگان‌های دولتی و عمومی را طلب می‌کند و شهرداری تهران همگام با سایر نهادها در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.»دیدگاه ها