6/25/2018
دوشنبه، ۰۴ تیر ۱۳۹۷
احتمال شکایت از احمدی‌نژاد پررنگ‌تر می‌شود/ بهمن کشاورز در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین»: مجریان و طراحان مسکن مهر باید پاسخ بدهند

احتمال شکایت از احمدی‌نژاد پررنگ‌تر می‌شود/ بهمن کشاورز در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین»: مجریان و طراحان مسکن مهر باید پاسخ بدهند

پس لرزه‌های زمین‌لرزه غرب اخیر کشور، با ویرانی‌های مسکن مهر کماکان ادامه دارد. بهمن کشاورز رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران می‌گوید: تمام افرادی که در این قضیه به نحوی دخیل بوده اند طبیعتا باید پاسخ بدهند. تمام اقدامات و نقش مسئولان مربوطه قابل بررسی بوده و هست.
اعتمادآنلاین| بهمن کشاورز، حقوقدان و وکیل دادگستری با اشاره به مصایب پیش آمده در حوزه مسکن مهر ابراز داشت: به طور کلی در مورد مسکن مهر باید گفت که از همان قدم اول، طرح ریزی و تصویب طرح‌های مربوطه تا مرحله اجرایی شدن این پروژه و مسائل پیش آمده قابل بررسی و پیگیری قانونی است.

وی افزود: عملکرد طراح، پیمانکار و همچنین مهندس ناظر مسکن مهر را می‌توان پیگیری کرد.

بهمن کشاورز ادامه داد: این پیگیری‌ها یا بر مبنای ضوابط نظام مهندسی می‌تواند صورت بگیرد و یا یا بر اساس ضوابط مربوط به تسهیل و طرح‌ها و برنامه‌های عمرانی و سازندگی.

رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران افزود: اگر در این مورد قصوری رخ داده باشد مطمئنا مساله به لحاظ قانونی، قابل پیگیری است.

این حقوقدان تصریح کرد: تمام افرادی که در این قضیه به نحوی دخیل بوده اند طبیعتا باید پاسخ بدهند. تمام اقدامات و نقش مسئولان مربوطه قابل بررسی بوده و هست.

دیدگاه ها