4/25/2018
چهارشنبه، ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
گالری مژده برای کمک به زلزله‌زدگان حراج خیریه برگزار می‌کند

گالری مژده برای کمک به زلزله‌زدگان حراج خیریه برگزار می‌کند

گالری «مژده» با انتشار فراخوانی اعلام کرد، با برپایی حراج سه روزه آثار هنری، جامعه تجسمی به کمک آسیب‌دیدگان زلزله کرمانشاه و غرب ایران خواهد شتافت.
اعتمادآنلاین| مدیر گالری مژده که در زلزله بم نیز چنین رویدادی را برای کمک به آسیب دیدگان تدارک دیده بود، اظهار کرد: از همه هنرمندانی که دوست دارند در این حرکت خیرخواهانه حضور داشته باشند دعوت می‌شود آثار خود را به گالری مژده تحویل دهند تا در حراج خیریه سه روزه ارائه شود.

مژده طباطبایی ادامه داد: گالری مژده ضمن ابراز تاسف از این حادثه غم‌انگیز به منظور همدردی با عزیزانی که در زلزله آسیب دیده و دچار خسارت شده اند، در نظر دارد بخشی از گنجینه خود را طی این حراج از روز جمعه ۲۶ الی ۲۸ آبان‌ماه به فروش رسانده و از این رو از همه هنرمندانی که دوست دارند در این اقدام خیرخواهانه مشارکت کنند دعوت می‌کند، در صورت تمایل یک یا چند اثر خود را برای ارائه در حراج اهدا کنند.

وی اضافه کرد: بدیهی است تمامی عواید فروش این حراج به آسیب دیدگان زلزله اخیر اختصاص داده خواهد شد.

مدیر گالری مژده درباره شیوه فروش آثار در این حراج خیریه نیز توضیح داد: همه آثار، حتی آثار بزرگان، نصف قیمت واقعی‌شان و حتی کمتر روی دیوار ارائه می‌شود و در پایان سومین روز به بالاترین پیشنهاد فروخته خواهد شد. به محض اطلاع‌رسانی اولیه چندین مجموع‌هدار و هنرمند شاخص دست به کار جمع‌آوری آثار شده‌اند و خوشبختانه همه در تلاش هستند بهترین کارهای خود را به نفع مردم عزیز آسیب‌دیده در زلزله هدیه کنند.

نشانی گالری مژده سعادت آباد، علامه شمالی، خیابان هجدهم شرقی، پلاک ۲۷ است و علاقمندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۰۶۷۴۴۲ تماس بگیرند.

منبع: ایسنا

دیدگاه ها