3/18/2018
یکشنبه، ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
در جلسه کمیسیون انرژی مصاحبه های اخیر مدیران توتال با زنگنه بررسی شد/ تشکیل کمیته ای برای رفع ایرادات آزمون استخدامی وزارت نفت
حسنوند:

در جلسه کمیسیون انرژی مصاحبه های اخیر مدیران توتال با زنگنه بررسی شد/ تشکیل کمیته ای برای رفع ایرادات آزمون استخدامی وزارت نفت

رئیس کمیسیون انرژی مجلس در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش از تشکیل کمیته ای برای رفع ایرادات آزمون استخدامی وزارت نفت خبر داد.
اعتمادآنلاین|فریدون حسنوند در گفت وگویی، در تشریح نشست امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست امروز کمیسیون 6 نماینده سوال خود را از وزیر نفت مطرح کردند اما 7 سوال مطرح شده بود که سه مورد آن مربوط به برندسازی جایگاه های سوخت، یک سوال در خصوص قبوض گاز و یک سوال در خصوص رابطه صنعت و دانشگاه بود.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: سه فقره سوال به دلیل عدم اقناع نمایندگان به صحن علنی مجلس ارجاع شد که یک سوال مربوط به نادر قاضی پور درباره آتش سوزی پالایشگاه ها و دو فقره دیگر مربوط به کریمی قدوسی بود.

وی ادامه داد: در مورد سوال مابقی نمایندگان مقرر شد در بحث قبوض گاز کمیته ای تشکیل شود و زنگنه پذیرفت که اشکالی در این زمینه وجود داشته است که نهایتا این کمیته درباره عودت و بازگشت پول مردم در سال 95 تصمیم گیری می کنند.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در بحث برندینگ مقرر شد کمیته ای متشکل از نمایندگان کمیسیون انرژی، مرکز پژوهش ها، وزارت نفت، جایگاه داران سوخت و سایر دست اندرکاران در این زمینه تشکیل شود و اشکالات احتمالی در این طرح به وزیر نفت اعلام شود تا اصلاحات لازم صورت گیرد.

حسنوند با بیان اینکه در حاشیه سوال از نمایندگان بحث استخدامی وزارت نفت مطرح شد، افزود: نامه ای از سوی برخی نمایندگان عضو کمیسیون و مجامع استانی به زنگنه ارسال شده که در این نامه برخی موارد مورد نظر در این استخدام ها مطرح شده است که براین اساس مقرر شد کمیته ای بتواند براساس ماده 47 برنامه ششم توسعه حق مناطق محروم را لحاظ کند.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی آخرین وضعیت اجرای قرارداد توتال تصریح کرد: در نشست امروز سعی شد برخی نگرانی ها و دغدغه هایی که با مصاحبه اخیر مدیران توتال ایجاد شده بود رفع شود.

منبع: خانه ملت
دیدگاه ها