3/18/2018
یکشنبه، ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
پشت پرده تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت دخانیات/ مدیر دخانیات استان اصفهان جابجا شد، تحقیق و تفحص کلید خورد!
یک نماینده مجلس در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین» افشا کرد:

پشت پرده تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت دخانیات/ مدیر دخانیات استان اصفهان جابجا شد، تحقیق و تفحص کلید خورد!

در جلسه علنی امروز مجلس گزارش کمیسیون صنایع در مورد رد تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت دخانیات ایران در دستور کار قرار داشت.
اعتمادآنلاین| در جلسه علنی امروز مجلس گزارش کمیسیون صنایع در مورد رد تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت دخانیات ایران در دستور کار قرار داشت.

این تحقیق و تفحص با حضور وزیر کار در جلسه کمیسیون صنایع بررسی شده اما با رای اکثریت اعضا مورد تصویب قرار نگرفته است.

حسن کامران متقاضی تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت دخانیات ایران با تاکید بر ضرورت انجام تحقیق و تفحص تصریح کرد: شرکت فولاد ۵۵ درصد شرکت دخانیات را در اختیار دارد و در حالی که شرکت فولاد با مشکلات زیادی مواجه است مدیرعامل شرکت دخانیات ۲۳ میلیون تومان حقوق دریافت می کند.

در ادامه گزارش رد این تقاضای تحقیق و تفحص به رای مجلس گذاشته شد که نمایندگان با ۷۳رای موافق، ۸۵ رای مخالف و ۴ رای ممتنع از مجموع ۲۰۰ نماینده حاضر با آن مخالفت کردند. اما با توجه به اینکه مخالفین رد این تحقیق و تفحص ۵۰ درصد نبودند اصل تقاضای تحقیق و تفحص به رای مجلس گذاشته شد و نمایندگان با ۱۱۴ رای موافق، ۵۶ رای مخالف و پنج رای ممتنع از مجموع ۲۰۰ نماینده حاضر با آن موافقت کردند.

یک نماینده که خواست نامش عنوان نشود در گفت‌و‌گو با خبرنگار اعتمادآنلاین به پشت پرده این تحقیق و تفحص اشاره کرد و گفت: آقای کامران نسبت به جابجایی مدیر دخانیات استان اصفهان معترض بود. اما اعتراضاتش جواب نداد و او به دلیل جابجایی مدیر مدنظرش تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت دخانیات ایران را کلید زد.

دیدگاه ها