3/19/2018
دوشنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
حضور معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی در جمع مرغداران معترض

حضور معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی در جمع مرغداران معترض

معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی روز گذشته در جمع مرغداران ورشکسته معترض حاضر شد و با آنها به گفت‌وگو پرداخت.
اعتمادآنلاین| حسن رکنی، معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی برای پایان دادن به تجمع مرغداران گوشتی مقابل وزارت جهاد کشاورزی بعد از ظهر روز گذشته به میان آنها آمد و با معترضان مذاکره کرد.

رکنی از معترضان خواست در بین خود افرادی را انتخاب کنند تا به نمایندگی از آنها در جلسه‌ای با حضور معاونین وزارتخانه حضور یابند و از حقوق تولیدکنندگان ورشکسته مرغ گوشتی دفاع کنند.

معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی اذعان داشت: تمام مسائل بر دوش من نیست و دستگاه های دیگر هم در این خصوص دخیل هستند که باید با همفکری یکدیگر این مشکلات را حل کنیم.

لازم به ذکر است در بخشی از بیانیه مرغداران در خصوص مشکلات‌شان آمده است: در اثر بی توجهی برخی مسئولان، زندگی ما فدای بهره های بانکی سنگین در تولید مرغ که بخش بزرگی از امنیت غذایی کشور را تامین می‌کند، شده است. از سوی دیگر مشکلات تولید مانند انواع بیماری ها، تورم لجام گسیخته، نابسامانی بازار و مرغداران قشر آسیب دیده و ورشکسته ای هستند که بر اثر بی توجهی برخی مسئولان در سراشیبی ورشکستگی افتاده اند و دولت نه تنها حمایت نمی کند بلکه شرکت پشتیبانی امور دام، ضد تولید عمل می‌کند.


منبع: ایلنا
دیدگاه ها