4/23/2018
دوشنبه، ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
معاون حقوقی و پارلمانی سپاه: جای خواهران بسیجی در حوزه تئاتر و سینما خالی است

معاون حقوقی و پارلمانی سپاه: جای خواهران بسیجی در حوزه تئاتر و سینما خالی است

معاون حقوقی و پارلمانی سپاه پاسداران گفت: در حوزه تئاتر و سینما که از عرصه‌های تاثیرگذار محسوب می‌شود، جای حضور خواهران بسیجی خالی است.
اعتمادآنلاین| معاون حقوقی و پارلمانی سپاه پاسداران در جلسه‌ای با حضور مسئول سازمان بسیج زنان کشور، جانشین سازمان، مدیر فرهنگی، مدیر تحلیل و بررسی و مدیر روابط عمومی به بررسی راهکارهای همکاری‌های بیشتر این سازمان با پارلمان سپاه پاسداران گفت‌وگو کرد.

سردار محمدصالح جوکار، معاون حقوقی و پارلمانی سپاه پاسداران در جلسه هم‌افزایی سازمان بسیج جامعه زنان کشور با معاون حقوقی و پارلمانی سپاه گفت: عرصه‌های فرهنگی و تولید فیلم زمینه‌های خوبی برای ورود خواهران بسیجی است.

وی با بیان اینکه بسیج زنان کشور، ظرفیت عظیم مردمی است، افزود: با حمایت و برنامه‌ریزی می‌توان از این ظرفیت که انقلابی فکر می‌کنند و متعهدانه عمل می‌کنند، به نفع بهبود شرایط جامعه استفاده کرد.

مینو اصلانی رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این سازمان در حوزه‌های مختلف زنان پرداخت و پیشنهاداتی را در خصوص استفاده از فکر و توانمندی بانوان بسیجی در تصمیم‌گیری‌های این پارلمان ارائه داد.

وی گفت: این سازمان در هفته بسیج هزار گروه مشاوره متشکل از بسیج طلاب، بسیج دانشجویی و فرهنگی تشکیل داد که به روشنگری در زمینه فضای مجازی و بیان راه‌های مواجهه با کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به این فضا پرداختند.

معصومه حکیمیان مدیر فرهنگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور نیز با بیان اینکه پیام رهبر معظم انقلاب به کنگره هفت هزار زن شهید در سال‌های گذشته، به عنوان منشور آزادی‌بخش زنان است، تبیین الگوی سوم را نسخه رهایی بخش از مشکلات فعلی دانست و از معاون حقوقی و پارلمانی سپاه خواست که در معرفی هر چه بیشتر این الگو در داخل کشور با این سازمان همکاری کند.

منبع: ایرنا
دیدگاه ها