4/24/2018
سه شنبه، ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
لزوم توجه دولت به پرداخت مطالبات بخش خصوصی
رئیس اتاق بازرگانی تهران مطرح کرد:

لزوم توجه دولت به پرداخت مطالبات بخش خصوصی

خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت: امیدواریم دولت هر چه سریع‌تر در خصوص طلب بخش خصوصی و بخش درمان و سلامت کشور تصمیم بگیرد.
اعتمادآنلاین| مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران امروز (یکشنبه 24 دی) در نشست مشترک فعالان حوزه اقتصاد سلامت با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار کرد: وزارت بهداشت یکی از وزارتخانه‌هایی است که امروز به دلیل طلبی که شرکت‌ها، بیمارستان‌ها و داروخانه‌ها از دولت دارند، فشار زیادی را متحمل می‌شود.

وی بیان کرد: امیدواریم دولت هرچه سریع‌تر درخصوص طلب بخش خصوصی و بخش درمان و سلامت کشور اتخاذ تصمیم کند.

خوانساری با بیان اینکه در حال حاضر 180 تشکل عضو اتاق تهران هستند، افزود: امروز با حضور وزیر بهداشت، انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه سلامت تشکیل می‌شود که تشکیل چنین انجمن‌هایی قطعاً در ارتباط با هم‌صدایی و حل مشکلات آنها بسیار می‌تواند مؤثر و مفید باشد.

رئیس اتاق بازرگانی تهران ادامه داد: ما در اتاق بازرگانی تهران آماده‌ایم تا با حمایت از همه تشکل‌ها و تشکلی که امروز در حوزه سلامت تشکیل خواهد شد، کمک‌های لازم را به این تشکل‌ها داشته باشیم و بتوانیم نقش مطالبه‌گری را برای آنها ایفا کنیم و این تشکل شروع‌کننده تحولات زیادی در کشور باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
دیدگاه ها