4/21/2018
شنبه، ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
بهبود وضعیت جوانان کشور نیازمند همدلی همه دستگاه‌ها است
معاون ساماندهی امور جوانان:

بهبود وضعیت جوانان کشور نیازمند همدلی همه دستگاه‌ها است

معاون ساماندهی امور جوانان گفت: امیدوارم با حمایت مجلس، زمینه همدلی همه نهادهای مرتبط با عملکرد جوانان فراهم شود و روز‌به‌روز شاهد تعالی جایگاه جوان در تمام لایه‌های اجتماعی کشور باشیم.
اعتمادآنلاین| محمدمهدی تندگویان اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی به عنوان تجلی‌گاه حضور منتخبین مردم در دوره‌های مختلف، همواره شاهد تلاش نمایندگان، بالاخص در راستای حل مشکلات حوزه انتخابیه خود بوده است.

وی ادامه داد: علاوه بر طرح مسائل کلان کشور، نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها، قانونگذاری و تصمیم‌گیری در خصوص موضوعات استراتژیک کشور برعهده این دستگاه مهم است.

معاون ساماندهی امور جوانان تاکید کرد: موضوع جوانان نیز در قالب یکی از مسائل مهم کشوری و با هدف بهبود وضعیت جوانان کشور چه در زمینه اشتغال چه ازدواج و چه فراغت، نیازمند همیاری و همفکری نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است.

وی گفت: در مدت حدود ۱۰۰ روز که بنده نیز در این حوزه مشغول به فعالیت شده‌ام، دیدار با چهل تن از نمایندگان محترم مجلس با موضوعیت جوانان محقق شد. به جد می‌توان گفت که علاقه و تلاش نمایندگان مجلس دهم در راستای پیشبرد اهداف و استراتژی‌های متناسب با بهبود شرایط در حوزه جوانان قابل تحسین است.

تندگویان خاطرنشان کرد: در این راستا مراتب تشکر و قدردانی را از زحمات منتخبین مردم در مجلس شورای اسلامی ارج نهاده و از نمایندگان دغدغه‌مند در حوزه جوانان صمیمانه سپاسگزارم.

وی افزود: امیدوارم با حمایت این دستگاه کشوری، زمینه همسویی و همدلی همه نهادهای مرتبط با عملکرد جوانان فراهم شود و روز‌به‌روز شاهد تعالی جایگاه جوان در تمام لایه‌های اجتماعی کشور باشیم.

منبع: مهر
دیدگاه ها