4/23/2018
دوشنبه، ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
از حرف‌های فرماندار اطلاعی ندارم/ آخر هفته به سنندج می‌روم تا ببینم داستان چه بوده است
گفت‌وگوی اعتمادآنلاین با نماینده سنندج درباره علت فوت سارو قهرمانی:

از حرف‌های فرماندار اطلاعی ندارم/ آخر هفته به سنندج می‌روم تا ببینم داستان چه بوده است

در حالی که محمدابراهیم زارعی، فرماندار سنندج علت فوت سارو قهرمانی را درگیری مسلحانه و بدون ارتباط با ناآرامی های اخیر اعلام کرد اما احسن علوی، نماینده سنندج در مجلس شورای اسلامی از علت فوت سارو قهرمانی در این شهر اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت قرار است برای آخر هفته به سنندج برود و از نزدیک این موضوع را پیگیری کند.
اعتمادآنلاین| در حالی که محمدابراهیم زارعی، فرماندار سنندج علت فوت سارو قهرمانی را درگیری مسلحانه و بدون ارتباط با ناآرامی های اخیر اعلام کرد اما احسن علوی، نماینده سنندج در مجلس شورای اسلامی از علت فوت سارو قهرمانی در این شهر اظهار بی اطلاعی کرد و گفت قرار است برای آخر هفته به سنندج برود از نزدیک این موضوع را پیگیری کند.

او به اعتمادآنلاین گفت: «من در حال بررسی این موضوع هستم که مشخص شود موضوع چه بوده است.»

علوی با اظهار بی اطلاعی از اظهارت فرماندار سنندج تاکید کرد: «من از صحبت های فرماندار اطلاعی ندارم. من آخر هفته به سنندج می رود تا ببینم داستان چه بوده است.»

خبر فوت سارو قهرمانی دیشب در فضای مجازی منتشر شد. بهاره رهنما، بازیگر سینما و تلویزیون نیز در صفحه توئیتر خود با ابراز ناراحتی از فوت این جوان اعلام کرد قهرمانی تا سال گذشته در رستوران او در تهران به عنوان پیک موتوری مشغول به کار بود. رهنما در این پست توئیتری نوشته بود: «سارو اهل سنندج بود، چند ماهی تو رستوران ما کار می کرد و پیک موتوری بود، بسیار اروم ‌و محجوب بود و اغلب نگران مادرش. گاهی در مورد مادرش با من حرف می زد،امروز دیدم و شنیدم که درگیری های اخیر کشته شده و به تازگی جنازه اش تحویل خانواده اش داده شده، عمیقا به مادرش و خانواده اش تسلیت میگم!... این بچه نه سیاسی بود نه معترض، نه یاغی، نه قانون شکن، آرزوهای ساده اما برای خودش بزرگی داشت: مثل شاد کردن دل مادرش! چرا باید کشته بشه؟ به کدامین گناه؟»

با این حال صبح امروز محمدابراهیم زارعی، فرماندار سنندج با اعلام اینکه «مرگ یکی از دستگیر شدگان ناآرامی سنندج واقعیت ندارد» اظهار کرد: «فرد مورد نظر کانال‌ها از عناصر وابسته به گروهک‌های تروریستی بود که به همراه یکی از مرتبطین خود در درگیری مسلحانه با ماموران در حاشیه شهر سنندج کشته شده بود.»


دیدگاه ها