5/25/2018
جمعه، ۰۴ خرداد ۱۳۹۷
مدیریت کارآمد بازار ارز مطالبه فراکسیون امید از رئیس بانک مرکزی
موسوی در تشریح نشست مشترک فراکسیون امید با سیف:

مدیریت کارآمد بازار ارز مطالبه فراکسیون امید از رئیس بانک مرکزی

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در نشست مشترک اعضای فراکسیون امید با رئیس بانک مرکزی نمایندگان خواستار مدیریت کارآمد بازار ارز از سوی بانک مرکزی شدند.
اعتمادآنلاین| سیدفرید موسوی در خصوص حضور سیف رئیس بانک مرکزی در جلسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه صبح امروز فراکسیون امید رئیس کل بانک مرکزی گزارشی از آخرین وضعیت ساماندهی موسسات مالی و اعتباری و وضعیت رسیدگی به مشکلات سپرده گذاران ارائه کرد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در این نشست نمایندگان بر لزوم مدیریت کارآمد بازار ارز توسط بانک مرکزی تاکید کردند و همچنین نمایندگان خواستار شناسایی و برخورد با مدیرانی که در به وجود آمدن مشکل برای سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری نقش داشتند، شدند.

نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: لزوم تسهیل در تقسیط اعتبارات روستایی که مصوبه قانونی دارد و همچنین اعمال مدیریت صحیح منابع و مصارف بانک های کشور جهت جلوگیری از تبعات مختلف آتی از دیگر مواردی بود که در نشست نمایندگان عضو فراکسیون امید مجلس با رئیس بانک مرکزی مطرح شد.

این عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان همچنین تاکید داشتند که باید بانک ها در اجرای مواد 16 و 17 قانون رفع موانع تولید که در رابطه با واگذاری شرکتهای تابعه شبکه بانکها است و برخورد با مدیران متخلف اراده قوی و نقش موثری ایفا کنند.

منبع: خانه ملت
دیدگاه ها