5/22/2018
سه شنبه، ۰۱ خرداد ۱۳۹۷
افزایش ۱۰ درصدی حقوق ۵ میلیونی‌ها صحت ندارد/ کمیسیون تلفیق برای افزایش حقوق‌ها جدولی منتشر نکرده است
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷:

افزایش ۱۰ درصدی حقوق ۵ میلیونی‌ها صحت ندارد/ کمیسیون تلفیق برای افزایش حقوق‌ها جدولی منتشر نکرده است

یوسف‌نژاد گفت: کمیسیون تلفیق مصوبه‌ای مبنی بر افزایش ۱۰ درصدی حقوق اشخاصی که ماهیانه ۵ میلیون تومان حقوق می‌گیرند، نداشته است.
اعتمادآنلاین| علی اصغر یوسف نژاد درخصوص مصوبه مربوط به افزایش حقوق کارکنان در سال آینده گفت: اینکه در برخی از رسانه ها جداولی مبنی بر نحوه محاسبه حقوق کارمندان در سال آینده، منتشر شده غیرقابل قبول است و کمیسیون تلفیق در این رابطه مصوبه ای نداشته و اختیار این کار به دولت واگذار شده است.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی افزود:کمیسیون تلفیق مصوبه ای مبنی بر افزایش 10 درصدی حقوق اشخاصی که ماهیانه 5 میلیون تومان حقوق می گیرند، نداشته است .

یوسف‌نژاد افزود: براساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه، افزایش حقوق کارمندانی که ماهیانه بالاتر از 5 میلیون تومان حقوق می گیرند در سال آینده منتفی شده است.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس افزود: کمیسیون تلفیق بودجه تصمیمی در خصوص جزئیات نحوه محاسبه حقوق در سال آینده اتخاذ نکرده و براساس مصوبه کمیسیون متوسط رشد حقوق و مزایای مستمر کارکنانی که در سال 96 کمتر از 50 میلیون ریال است به صورت پلکانی نزولی به میزان 10 درصد باشد به نحوی که میزان رشد18 درصد خواهد بود.

منبع: خانه ملت
دیدگاه ها