7/19/2018
پنج شنبه، ۲۸ تیر ۱۳۹۷
ساخت ۱۳ هزار واحد مسکونی در سرزمین‌های اشغالی

ساخت ۱۳ هزار واحد مسکونی در سرزمین‌های اشغالی

نخست وزیر رژیم صهیونیستی توافقنامه‌ای را امضا کرد که به موجب آن ۱۳ هزار واحد مسکونی جدید در محله‌های غربی شهر نتیووت در جنوب فلسطین اشغالی احداث خواهند شد.
اعتمادآنلاین| نخست وزیر رژیم صهیونیستی شامگاه سه شنبه توافقنامه‌ای را به همراه «موشه کحلون» وزیر دارایی و «یوآف گالانت» وزیر مسکن و شهرک سازی امضا کرد که به موجب آن ۱۳ هزار واحد مسکونی جدید در محله‌های غربی شهر نتیووت در جنوب فلسطین اشغالی احداث خواهند شد.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از پایگاه صهیونیستی «0404»، بنیامین نتانیاهو پس از پایان بازدیدش از مرزهای شمالی فلسطین اشغالی، در مراسم امضای این توافقنامه در شهرداری نتیووت حضور یافته بود.

نتانیاهو در این مراسم ضمن تمجید از ارتش صهیونیستی، از عناصر یگان "یمام" که دیروز شهید احمد جرار را در شهرک یامون جنین ترور کرده و به شهادت رساندند، قدردانی نمود.

وی مدعی شد که «ما همزمان مبارزه و شهرک سازی می کنیم و فرقی ندارد که این کار در شمال یا وسط و یا جنوب اسرائیل باشد.»

گفتنی است که نظامیان رژیم صهیونیستی دیروز سه شنبه احمد جرار مبارز گردان‌های قسام را که از هفته‌ها پیش تحت تعقیب بود، به شهادت رساندند. جرار به قتل یک خاخام یهودی در عملیات حفات گلعاد در نابلس متهم بود و از چند هفته پیش تحت تعقیب بود و عملیات‌های ارتش صهیونیستی برای بازداشت وی بی نتیجه مانده بود. منابع فلسطینی نیز ضمن تایید این خبر، عنوان کردند که جرار در درگیری با اشغالگران صهیونیست در روستای یامون در مجاورت جنین به شهادت رسیده است.

منبع: تسنیم
دیدگاه ها