8/18/2018
شنبه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
سازمان گسترش در چهار سال آینده ۲۰۷ هزار میلیارد ریال در ۲۰ استان کشور سرمایه گذاری می‌کند
رییس هیات عامل ایدرو در گردهمایی مدیران وزارت صنعت ، معدن و تجارت :

سازمان گسترش در چهار سال آینده ۲۰۷ هزار میلیارد ریال در ۲۰ استان کشور سرمایه گذاری می‌کند

رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در گردهمایی روسای سازمان های صنعت ، معدن و تجارت و مدیران عامل شرکت شهرک های صنعتی با تشکر از برگزاری این نشست گفت : همه ما مجموعه ای به نام وزارت صنعت ، معدن و تجارت هستیم و هیچ تفاوتی میان ستاد و استان ها وجود ندارد.
اعتمادآنلاین|  منصور معظمی با اشاره به حضور دوساله خود در ایدرو تصریح کرد : در این مدت ، دیدگاه من هماهنگی و همکاری با استان ها بوده است .

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت به تدوین برنامه چهار ساله سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران – ایدرو افق ۱۴۰۰ – اشاره کرد و گفت : بر اساس این برنامه قرار است ۲۰۷ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در ۲۰ استان صورت پذیرد .

وی خاطرنشان کرد : مدیران صنایع و معادن استان ها باید در این زمینه به ما کمک و دیدگاه های خود را به ما اعلام کنند تا به یک جمع بندی خوب برای اجرا برسیم .

معظمی با بیان اینکه در بودجه سال ۱۳۹۷ برای صنعت کشور اتفاقات خوبی افتاده است ، گفت :ان شاالله سازمان های توسعه به خصوص ایدرو شرایط بهتری خواهند داشت و امیدواریم سازمان های توسعه ای بتوانند سه نقش اصلی خود – حمایت کننده ، توسعه دهنده و سرمایه گذار – را برای توسعه صنعت کشور در سال جدید بهتر اجرا کنند.

منبع: ایلنا
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها