قدردانی وزیر دفاع از رای اعتماد قاطع نمایندگان مجلس


کد 141105  |  خبر  |  سیاسی  |  سیاست داخلی  |  1396/05/29

امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پیشتیبانی نیروهای مسلح با صدور پیامی از رای اعتماد قاطع نمایندگان معزز ملت رشید ایران اسلامی قدردانی کرد.

اعتمادآنلاین-امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پیشتیبانی نیروهای مسلح با صدور پیامی از رای اعتماد قاطع نمایندگان معزز ملت رشید ایران اسلامی قدردانی کرد.

 در متن پیام امیر حاتمی آمده است:

به طور حتم، اعتماد بالای نمایندگان محترم، پشتوانه ارزشمندی برای ادای تکلیف و پیشبرد اهداف، راهبردها و برنامه‌های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است تا نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اتکا به ایمان لایزال الهی و تحت فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) و حمایت ریاست محترم جمهور و سایر همکارانم در دولت دوازدهم در ایفای نقش بازدارندگی فعال و تلاش حداکثری برای اهبرد دفاع همه‌جانبه از پشتیبانی تمامی مولفه‌های موثر بهره‌مند شده و تامین منافع و امنیت ملی در بالاترین سطح ممکن استمرار یابد.

امیدواریم که ابراز محبت‌ها و حمایت‌های شما نمایندگان گرامی در فرآیند گفت‌وگوها و جلسات منتهی به رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به اینجانب که مسئولیت قانونی، اعتقادی و جهادی را برایم مضاعف نمود، با تداوم تعامل موثر، حفظ و تقویت شود تا همواره همگام با هم به سوی آرمان‌های متعالی پیش رویم.

توفیق روزافزون ریاست محترم مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر لاریجانی و اعضای محترم هیئت رئیسه و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و سایر کمیسیون‌ها و یکایک شما نمایندگان پر تلاش مجلس شورای اسلامی را از خدواند متعال مسئلت می‌نماییم.

سرتیپ ستاد امیر حاتمی

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

29 مرداد ماه 1396
پر بازدیدترین خبرها
آخرین خبرها