12/17/2018
دوشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۷
سقوط 200 پله‌ای ترامپ در رده‌بندی برترین ثروتمندان جهان

سقوط 200 پله‌ای ترامپ در رده‌بندی برترین ثروتمندان جهان

پس از این که ثروت دونالد ترامپ به 3.1 میلیارد دلار کاهش یافت، او در فهرست رده‌بندی میلیاردرهای جهان توسط مجله فوربز، 200 پله سقوط کرد.

اعتمادآنلاین|  به گزارش تلگراف، پس از این که ثروت دونالد ترامپ به 3.1 میلیارد دلار کاهش یافت، او در فهرست رده‌بندی میلیاردرهای جهان توسط مجله فوربز، 200 پله سقوط کرد.

 

رییس‌جمهور آمریکا سال گذشته در رتبه 544 ام میلیاردرهای جهان قرار داشت اما حالا با از دست دادن بیش از 400 میلیون دلار از ثروت خود، در رده 766 ام قرار دارد.

 

طبق اعلام فوربز این سقوط تا حدی با سقوط دارایی‌های خرده‌فروشی ترامپ و افت برند او مرتبط می‌باشد.

 

تخمین مجله فوربز بسیار پایین‌تر از ادعای ترامپ در زمان انتخابات است. او در سال 2015 ادعا می‌کرد که ثروتش بیش از 10 میلیارد دلار است.

 

آقای ترامپ که اولین میلیاردری بود که رییس‌جمهور می‌شد، وقتی به کاخ سفید وارد شد از تجارت خود کناره‌گیری کرد و آن را به دو پسر ارشد خود، دون جونیور و اریک، واگذار کرد.

 

ثروت او از 18 ساختمان ترامپ در نیویورک، زمین‌های گلف و یک شرکت مشروب‌سازی و همچنین شرکت‌هایی در سراسر جهان که تحت لیسانس نام او فعالیت می‌کنند، تشکیل می‌شود.

 

آقای ترامپ بخشی از ثروت خود را از پدرش، فرد به دست آورده است. او مساکنی ارزان در محله‌های بروکلین و کوئینز نیویورک ساخته است.

 

طبق اعلام فوربز، ارزش برج ترامپ که معروف‌ترین ساختمان او در قلب منطقه خریدوفروش خیابان پنجم، در سال گذشته 41 میلیون دلار افت کرده است.

 

در همین زمان شرکت ورزشی نایکی اعلام کرده است که از ساختمان ترامپ در خیابان 57 ام پلاک 6، نقل مکان خواهد کرد که این به معنای این است که این ساختمان 65000 فوت مربعی نیازمند یک مستاجر جدید است.

 

از زمانی که ترامپ برنده انتخابات ریاست‌جمهوری شد، ارزش زمین‌های گلف او نتایجی بالا و پایین داشته‌اند. فوربز گزارش می‌دهد که آن زمین‌های گلفی که در ایالت‌هایی قرار دارند که ترامپ در آنها پیروز شده است، با رشد درآمد مواجه شده‌اند اما آن زمین‌هایی که در ایالت‌هایی قرار گرفته‌اند که هیلاری کلینتون در آنها پیروز شده است، با افت درآمد مواجه شده‌اند.

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها