6/23/2021
چهارشنبه، ۰۲ تیر ۱۴۰۰
پیام تبریک سردار باقری برای انتصاب رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی

پیام تبریک سردار باقری برای انتصاب رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی را تبریک گفت.

اعتمادآنلاین| سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی  انتصاب حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی را تبریک گفت. متن پیام سرلشکر باقری به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی (دامت تأییداته)

با سلام و تحیات؛

انتصاب جنابعالی به سمت "ریاست سازمان تبلیغات اسلامی" که بیانگر حسن اعتماد رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) و نیز تعهد، شایستگی و توانمندی‌های علمی و عملی آن برادر گرانمایه است را تبریک عرض می‌نمایم.

بی‌شک رهنمودها، جهت‌گیری‌ها و انتظارات ترسیم‌شده در حکم انتصاب جنابعالی، منشور نورانی و هدایت‌بخشی برای سازمان تبلیغات اسلامی و آن روحانی عالم، مدیر، مبتکر و برخوردار از روحیه و انگیزه‌های انقلابی در تبیین و عرضه فرهنگ و معارف اسلام ناب محمدی(ص) و تبلیغ و عینیت آن در جامعه متناسب با مقتضیات زمانه و شیوه‌های خلاقانه، به‌ویژه برای نسل بالنده و آینده‌ساز جوان کشور و مقابله هوشمندانه و موفق با تهاجم فرهنگی و رسانه‌ای جبهه دشمن به‌شمار می‌رود که به‌فضل الهی، تمسک به آن، موفقیت این سازمان ارزشی و خرسندی امام و امت را رقم خواهد زد.

دوام توفیق و سربلندی جنابعالی در این مسئولیت خطیر و مبارک تحت عنایت حضرت ولی‌عصر(عج) و تدابیر و منویات حکیمانه مقام عظمای ولایت و رهبری امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) را از درگاه کبریایی مسئلت می‌جویم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها