5/13/2021
پنج شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
دستور رییس سازمان غذا و دارو برای اجرای «منشور ایستادگی و خدمت صادقانه»
خطاب به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور صادر شد

دستور رییس سازمان غذا و دارو برای اجرای «منشور ایستادگی و خدمت صادقانه»

رییس سازمان غذا و دارو در ابلاغیه‌ای به معاونین غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، بر اجرای «منشور ایستادگی و خدمت صادقانه» تاکید کرد.

اعتمادآنلاین| غلامرضا اصغری رییس سازمان غذا و دارو در ابلاغیه‌ای به معاونین غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، بر اجرای «منشور ایستادگی و خدمت صادقانه» تاکید کرد.

 

رییس سازمان غذا و دارو، با اشاره به ابلاغیه به معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و لزوم اجرای قانون ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد، گفت: از کلیه معاونین غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور درخواست می‌شود که با توجه به منشور ایستادگی و خدمت صادقانه و در راستای قانون ارتقا سلامت اداری و مقابله فساد و همچنین منشور حقوق شهروندی در نظام اداری بدون تبعیض، شهروندان از حق بهره‌مندی از نظام اقتصادی شفاف و رقابتی، حق مالکیت و برخورداری از خدمات بهداشتی و درمانی بویژه استفاده بهینه از کالاهای سلامت‌محور اقدام کنند. 


وی افزود: لازم است که این موضوع از سوی معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌ها به صورت جدی پیگیری شده و نتیجه آن به سازمان غذا و دارو جهت انعکاس به مراجع ذیربط، اعلام شود.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها