12/16/2018
یکشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۷
چیزهایی هست که نمی‌توانم از بازیکنانم بگیرم
مورینیو:

چیزهایی هست که نمی‌توانم از بازیکنانم بگیرم

ژوزه مورینیو، سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد می‌گوید انتظاراتی دارد که بازیکنانش نمی‌توانند آنها را عملی کنند.

اعتمادآنلاین|  ژوز مورینیو که شاگردانش شب گذشه (چهارشنبه) در هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد به نتیجه‌ای بهتر از تساوی 2 بر 2 مقابل آرسنال دست نیافتند، پس از این بازی گفت: ما در طول فصل بارها خودزنی کردیم که این کار را در ادامه برای ما خیلی دشوار کرد، اما بازیکنانم روحیه فوق‌العاده‌ای دارند و از دقیقه اول این بازی عملکردی شگفت‌انگیز از خود نشان دادند. خیلی از بازیکنان ما روزهای دشواری را سپری می‌کنند و برخی دیگر عملکرد خوبی از خود به نمایش می‌گذارند، اما در کل بازیکنان ما در حال پشت سر گذاشتن دورانی دشوار هستند.

 

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ که اکنون تیم تحت‌هدایش در چهار باز اخیر در لیگ برتر بردی کسب نکرده‌ (یک شکست و 3 تساوی متوالی) تصریح کرد: ما باید پیروز شویم. در این بازی روی هر دو گل آرسنال دو اشتباه مهلک داشتیم. ما همچنین اشتباهات دیگری مرتکب شدیم که منجر به ضدحملاتی از سوی بازیکنان آرسنال شد.

 

وی در خصوص ترکیب متفاوتی که در این بازی راهی میدان کرد نیز یادآور شد: دیه‌گو دالوت برای اولین بار در لیگ برتر از ابتدا در ترکیب تیم به میدان رفت، مارکوس روخو اولین دقایق بازی‌اش در این فصل را تجربه کرد، متئو دارمیان هم سومین بازی لیگ برتری بود که برای من‌یونایتد به میدان رفت و اریک بایی هم چند ماهی بود بازی نکرده بود.

 

ژوزه مورینیو در بخش پایانی صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: در این بازی نشانه‌های مثبتی از بازی‌مان دیده شد، اما چیزهایی هست که من نمی‌توانم از بازیکنانم بگیرم و بیشتر نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که از روحیه، تعهد و جسارت بازیکنانم راضی هستم. واقعاً از این موضوع راضی هستم.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها