12/17/2018
دوشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۷
جرثومه‌های ترور و وحشت پرونده خود را سنگین‌تر می‌کنند
عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور:

جرثومه‌های ترور و وحشت پرونده خود را سنگین‌تر می‌کنند

وزیر کشور در پی وقوع حادثه تروریستی چابهار پیامی منتشر و اعلام کرد: شکست ننگین آمریکا و رژیم صهیونیستی و دولت های تروریست حامی آن‌ها در منطقه که در اعمال تحریم های تحمیلی و ظالمانه و سودای به زانو درآوردن استقلال و آزادی ملت ایران، ناتوان و عصبانی شده اند.

اعتمادآنلاین| عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و رییس شورای امنیت کشور در پی وقوع حادثه تروریستی چابهار پیامی منتشر کرد که در متن این بیانیه آمده است:

 

«بسم الله الرحمن الرحیم


حادثه تروریستی چابهار که منجر به شهادت و جراحت تعدادی از غیورمردان پاسدار امنیت و آرامش میهن عزیزمان شد موجی از غم و اندوه و تأثر در سینه مالامال از امید و عزم ایرانیان برانگیخت و این اقدام وحشیانه نشان داد که نظام اهریمنی سلطه از هیچ فتنه و توطئه ای علیه این ملت پرافتخار فروگذار نخواهد کرد.

 

شکست ننگین آمریکا و رژیم صهیونیستی و دولت های تروریست حامی آن‌ها در منطقه که در اعمال تحریم های تحمیلی و ظالمانه و سودای به زانو درآوردن استقلال و آزادی ملت ایران، ناتوان و عصبانی شده اند موجب شده است تا با کمک مزدوران فریب خورده خود، هموطنان عزیزمان را هدف قرار داده و با نا امن نشان دادن مناطقی از کشور که سند تمدن کهن و فرهنگ غنی این منطقه پرآوازه تاریخی است، مرهمی بر دردهای التیام ناپذیر خود بگذارند.

 

جرثومه‌های ترور و وحشت که این روزها به شدت درگیر فضاحت تاریخی و ماندگار خود در کشتن مردم در سفارتخانه‌های‌شان هستند با چنین اقدامات رذیلانه‌ای پرونده سیاه خود را برای زمان سرنوشت سنگین‌تر می‌کنند. تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده است که خون زنان و کودکان و مردان ایران زمین سرچشمه توفیقات الهی و پیروزی های درخشان نظام حق و روشنایی بر دشمنان شیطانی خواهد بود.

 

عبدالرضا رحمانی فضلی

 

وزیر کشور»

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها