8/1/2021
یکشنبه، ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
خرید اتاق‌های هوشمند بیمارستانی در آمازون

خرید اتاق‌های هوشمند بیمارستانی در آمازون

این روزها شما می‌توانید تقریبا هر چیزی را در سایت شرکت آمازون خریداری کنید؛ اتاق بیمارستانی هوشمند تازه‌ترین محصولی است که توسط این شرکت به فروش می‌رسد.

اعتمادآنلاین| یک شرکت ارائه‌دهنده خدمات مراقبت درمانی در نیویورک به نام EIR از طریق آمازون اتاق‌های هوشمند بیمارستانی موسوم به MedModular را به فروش می‌رساند که قیمت هر یک از آنها حداقل 285 هزار دلار است.

 

طراحی هر یک از این اتاق‌ها بر مبنای نیازهای بیماران و نوع بیماری قابل تغییر و سفارشی‌سازی است. با توجه به قیمت بالای این اتاق‌ها بعید به نظر می‌رسد که افراد عادی قادر به خرید آنها باشند. ولی احتمالا بیمارستان‌ها و صاحبان مشاغل از ابتکار عمل تازه شرکت آمازون استقبال خواهند کرد.

 

گفتنی است که هر یک از این اتاق‌ها دارای یک حمام و تخت بوده و شرکت سازنده مدعی است هزینه تولید آنها از هزینه ساخت اتاق های بیمارستانی به شیوه سنتی کمتر خواهد بود.

 

«گرانت گیگر» مدیرعامل شرکت یادشده نیز بیمارستان‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات درمانی را مشتری بالقوه این نوع اتاق‌های هوشمند بیمارستانی توصیف کرده است. آمازون پیش از این طیف گسترده‌ای از محصولات بهداشتی و درمانی مانند لوازم جراحی و تختخواب‌های بیمارستانی و غیره را به فروش می‌رساند.

 

منبع: مهر

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها