6/23/2021
چهارشنبه، ۰۲ تیر ۱۴۰۰
آثار هویت‌ساز جشنواره روانه بازارهای جهانی می‌شود
دبیر هشتمین جشنواره مد و لباس فجر:

آثار هویت‌ساز جشنواره روانه بازارهای جهانی می‌شود

 صدیقه پاک‌بین دبیر هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، اعلام کرد: تلاش می‌کنیم بازارهای جهانی را در زمینه طرح‌های هویت‌ساز مد و لباس ایرانی، اسلامی تصاحب کنیم از این رو آثار هویت‌ساز جشنواره روانه بازارهای جهانی می‌شود.

اعتمادآنلاین| صدیقه پاک بین گفت: به طراحان هنرمند جشنواره توصیه میکنم طرح هایی را برای مردم طراحی کنند که در عرصه جهانی هم برای کشور و هم برای مردم ایران بتواند هویت سازی کند.

 

دبیر هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر تصریح کرد: تلاش می کنیم بازارهای جهانی را در زمینه طرح های هویت ساز مد و لباس ایرانی،اسلامی تصاحب کنیم به همین منظور برای راه یافتن و عرضه آثار هشتمین جشنواره بین‌المللی مد ولباس فجر به بازارهای جهانی تلاش خواهیم کرد.

 

پاک بین ادامه داد: انتظار می رود طراحان ایرانی به بهترین شکل خلاقیت و ایده های جدید خود را در هشتمین جشنواره بین‌المللی مد ولباس فجر به منصه ظهور برسانند.

 

دبیر هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر اظهار کرد: در مجموعه سازی و کالکشن که امسال مکران موضوع ویژه جشنواره فجر هشتم است طراحان با الهام گرفتن از طبیعت بکر و دیدنی مکران، آثار باستانی، نقاشی ها، تاریخ پوشاک اقوام، هویت ایرانی را در مجموعه لباس های کالکشن به نمایش خواهند گذاشت.

 

وی رنگ بندی ها، جنس پارچه را در آثار مجموعه سازی دوفاکتور مهم گفت: چگونه قرارگیری پوشش رنگ ها در کنار یکدیگر، استفاده از بهترین و مرغوبترین پارچه ها در طراحی لباس همه در سایه دانش و خلاقیت طراحان رقم خواهد و به این ترتیب جشنواره هشتم فجر، رقابت سالمی را دربین سایر طراحان جامعه را ایجاد می کند.

 

پاک بین حضور تولید کنندگان و صاحبان صنعت را در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر مهم دانست و افزود: مد و لباس کشور نیازمند توجه صاحبان صنعت به طراحان لباس کشور است، توجهی که با برقراری ارتباط میان طراح و تولید کننده، اتفاقات خوبی را در جشنواره رقم خواهد زد تولید کنندگان با خریداری و به تولید انبوه رساندن آثار برتر طراحان باعث رونق بازار داخلی پوشاک خواهند شد.

 

منبع: مهر

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها