11/25/2020
چهارشنبه، ۰۵ آذر ۱۳۹۹
 17 درصد سود تسهیلات انبوه سازان مسکن با فناوری های جدید
مدیرعامل بانک مسکن مطرح کرد:

17 درصد سود تسهیلات انبوه سازان مسکن با فناوری های جدید

ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل بانک مسکن گفت: این بانک برای انبوه سازان مسکن که از فناوری های جدید و مدیریت مصرف انرژی استفاده کنند تسهیلات با نرخ سود 17 درصد پرداخت می کند.

اعتمادآنلاین| ابوالقاسم رحیمی انارکی روز دوشنبه در چهارمین جشنواره ملی آب در محل اتاق بازرگانی ایران گفت: بانک مسکن برای افرادی که در ساخت مسکن از فناوری های نوین بهره بگیرند بالاترین میزان تسهیلات را پرداخت خواهد کرد.


مدیرعامل بانک مسکن، پرداخت این تسهیلات را در راستای تشویق به بهره گیری از روش های جدید و نوین برای مدیریت مصرف آب و انرژی در واحدهای مسکونی اعلام کرد.


رحیمی انارکی از ایجاد کمپین حمایت از بهینه سازی مصرف انرژی از سال گذشته با حمایت این بانک خبر داد و گفت: امسال نیز این اقدام بانک مسکن ادامه خواهد داشت.


«محمد حسین شریعتمدار» رئیس همایش ملی آب نیز در این مراسم از اعلام فراخوانی برای عموم مردم در باره راهکارهای مناسب برای مدیریت مصرف آب خبر داد.


وی گفت: این فراخوان از 20 اسفند همزمان با راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی آن آغاز بکار خواهد کرد.


شریعت مدار افزود: قرار است نظرات مردم در این فراخوان جمع آوری و با بررسی آنها بهترین راهکارهای مدیریت مصرف آب برای متولیان آب کشور ارسال شود تا مورد استفاده قرار گیرد. 


رئیس همایش ملی اظهار داشت: راهکارهای مناسبی برای تشویق مردم برای شرکت در این فراخوان در نظر گرفته شده که در این زمینه اطلاع رسانی خواهد شد.

 

منبع: ایرنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها