10/17/2021
یکشنبه، ۲۵ مهر ۱۴۰۰
«فرندز» بعد از 25 سال در سینما

«فرندز» بعد از 25 سال در سینما

با فرا رسیدن بیست و پنجمین سال ساخته شدن سریال «فرندز» یا «دوستان» برنامه ویژه‌ای برای نمایش آن در سینماها تدارک دیده شده است.

اعتمادآنلاین| دارو دسته «فرندز» بار دیگر جمع می‌شوند تا این بار 25 سالگی این سریال پرطرفدار را گرامی بدارند.

 

طرفداران این سریال می‌توانند بار دیگر جنیفر آنیستون، کورتنی کاکس، لیسا کوردو، متیو پری، دیود شویمر و مت له‌بلانک را در کنار هم ببینند.

 

این جمع شدن به مناسبت 25 سالگی این سریال و با اکران ویژه 12 اپیزود به یادماندنی از این مجموعه در طول سه شب در پاییز امسال ممکن می‌شود.

 

در شب های 23 سپتامبر، 28 سپتامبر و 2 اکتبر بیش از هزار سینما در سراسر آمریکا هر شب 4 اپیزود از این سریال و در مجموع در سه شب 12 اپیزود را اکران می‌کنند. اکران این سریال به صورت 4K صورت می‌گیرد که از روی نسخه اوریجینال آن که با دوربین 35 میلی‌متری گرفته شده بود، تهیه شده است. هر اکران شامل مصاحبه‌های ویژه و نیز بخش‌هایی است که قبلا هرگز دیده نشده است.

 

لیزا گریگوریان مدیر گروه تلویزیونی کمپانی برادران وارنر با اعلام این خبر گفت این برنامه برای پاسخگویی به طرفداران وفادار این سریال تدارک دیده شده است.

 

«فرندز» یا «دوستان» یک مجموعه کمدی موقعیت آمریکایی است که توسط دیوید کرین و مارتا کافمن ساخته و از 22 سپتامبر 1994 تا 6 مه 2004 از شبکه ان‌بی‌سی پخش شد. این مجموعه در 10 فصل ساخته شد.

 

«دوستان» نظرات مثبتی از منتقدان دریافت کرد و به یکی از محبوب‌ترین کمدی موقعیت‌های تاریخ تبدیل شد؛ در مجموع 62 نامزدی جایزه امی به دست آورد و سال 2002 جایزه بهترین سریال کمدی را برای فصل هشتم گرفت.

 

منبع: مهر

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها