6/23/2021
چهارشنبه، ۰۲ تیر ۱۴۰۰
مواضع یمن در قبال فلسطین و مبارزه با آمریکا و استعمار ثابت است
عبدالملک الحوثی:

مواضع یمن در قبال فلسطین و مبارزه با آمریکا و استعمار ثابت است

رهبر جنبش انصارالله یمن بر ادامه مقابله با متجاوزان سعودی با وجود تمام حملات، جنایات و محاصره مردم یمن تاکید کرد.

اعتمادآنلاین| رهبر جنبش انصارالله یمن بر ادامه مقابله با متجاوزان سعودی با وجود تمام حملات، جنایات و محاصره مردم یمن تاکید کرد.

 

عبدالملک الحوثی در سخنانی به مناسبت سالروز شهادت امام حسین (ع) و روز عاشورا گفت: ما علیرغم تمام بمباران، محاصره و جنایاتی که مرتکب می شوید تسلیم نخواهیم شد و همواره به شعار هیهات من الذله تمسک می جوییم.

 

او گفت: یمنی‌ها به ماهیت نبردی که در آن ده‌ها هزار شهید، زخمی و اسیر تقدیم کرده اند واقف هستند. نبردی که از حادثه کربلا و قیام امام حسین برای مقابله با طاغوت های عصر جدا نیست.

 

رهبر انصارالله یمن تصریح کرد: ما از آزادی و عزت و کرامت خود در مقابل چانه زنی های سیاسی کوتاه نمی‌آییم و مواضع یمنی ها در قبال موضوعات اساسی همچون موضوع فلسطین و مبارزه با هیمنه آمریکا و استعمار ثابت است.

 

عبدالملک الحوثی همچنین عادی‌سازی روابط با دشمن اسرائیلی و فشارها علیه ایران و آنچه لبنان، فلسطین، سوریه، بحرین و مسلمانان در میانمار و کشمیر با آن مواجه هستند را محکوم کرد.

 

رهبر انصارالله یمن در عین حال به تلاش‌ها برای ایجاد تفرقه و چند دستگی در میان کشورهای اسلامی اشاره و این تلاش‌ها را محکوم کرد.

 

منبع: مهر

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها