6/23/2021
چهارشنبه، ۰۲ تیر ۱۴۰۰
حضور وزرای آموزش و پرورش و علوم در کمیسیون آموزش/ وزیر آموزش و پرورش گزارشی از برنامه های سال تحصیلی جدید به مجلس ارائه می‌دهد
هفته آتی صورت می‌گیرد؛

حضور وزرای آموزش و پرورش و علوم در کمیسیون آموزش/ وزیر آموزش و پرورش گزارشی از برنامه های سال تحصیلی جدید به مجلس ارائه می‌دهد

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی هفته آتی در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه نشست تخصصی خواهد داشت که وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مهمان کمیسیون خواهند بود.

اعتمادآنلاین| اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در هفته پیش رو در روزهای (یکشنبه31 شهریورماه) و سه شنبه (دوم مهرماه) نشست تخصصی برگزار می‌کنند.

 

روز یکشنبه اعضای کمیسیون آموزش میزبان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و وزیر آموزش و پرورش خواهد بود که در ابتدا وزیر علوم از برنامه‌های وزارتخانه در سال تحصیلی جدید و وضعیت دانشگاه‌ها، مراکز و مؤسسات آموزش عالی دولتی گزارشی ارائه خواهد کرد و در ادامه وزیر آموزش و پرورش هم گزارشی از برنامه‌های وزارتخانه در سال تحصیلی جدید و وضعیت نیروی انسانی در مدارس سراسر کشور ارائه می‌دهد.

 

در روز سه شنبه بررسی طرح الزام دولت در تعیین سرفصل جنایات آمریکا در کتب درسی مدارس و دانشگاه‌ها دستور کار نخست کمیسیون آموزش است و در ادامه طرح اصلاح تبصره(2) ماده (5) قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور بررسی می‌شود.

 

آخرین دستور کار کمیسیون آموزش در روز سه شنبه نیز بررسی طرح اجرای اصل 15 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران(تدریس زبان‌های محلی و قومی در مدارس و دانشگاه‌های کشور) است.

 

منبع: خانه ملت

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها