9/23/2021
پنج شنبه، ۰۱ مهر ۱۴۰۰
سوپرمدلی که کارتن‌خواب شد
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

سوپرمدلی که کارتن‌خواب شد

زندگی پرزرق و برق اوربانو پس از جدایی از همسرش به پایان رسید: «او هرچه داشتم از من گرفت و مرا با لباس‌های تنم رها کرد. تنها نکته مثبت آن رابطه بچه‌هایم بودند. او با پول من خرید می‌کرد و هرچه داشت از من بود.»

اعتمادآنلاین|ناستازیا اوربانو 57 ساله که طی دهه 80 میلادی در بزرگ‌ترین شوهای مد دنیا در کنار سوپرمدل‌هایی مانند لیندا اوانجلیستا می‌درخشید و شانه به شانه سلبریتی‌هایی همچون مدونا و جک نیکلسون عکس می‌گرفت، حالا در خیابان‌های بارسلون کارتن‌خواب شده است.

 

ناستازیا

 

به گزارش اعتمادآنلاین، اوربانو در مصاحبه‌ای با ال پریودیکو گفت: «به مدت سه چهار سال، سالی یک میلیون دلار برای تنها 20 روز کار می‌گرفتم. همه مرا دوست داشتند. روی جلد تمام مجله‌های مد بودم. مثل یک ملکه زندگی می‌کردم.»

 

ناستازیا

 

اما زندگی پرزرق و برق اوربانو پس از جدایی از همسرش به پایان رسید: «او هرچه که داشتم از من گرفت و مرا با لباس‌های تنم رها کرد. تنها نکته مثبت آن رابطه بچه‌هایم بودند. او با پول من خرید می‌کرد و هرچه داشت از من بود.»

 

ناستازیا حالا باید بین خوابیدن در خانه دوستان یا کارتن‌خوابی در اتاقک‌های دستگاه‌های ATM بانک‌ها یکی را انتخاب کند.

 

او همچنین گفته است: «دیگر از پول قرض گرفتن خسته شده‌ام. می‌خواهم زندگی کنم. می‌خواهم فرزندانم به من افتخار کنند.»

 

اوربانو برای برندهایی همچون ایو سن لوران و رولون کار می‌کرد و در سال 1981 روی جلد مجله «وُگ» رفت.

 

ناستازیا

 

پس از رسانه‌ای شدن وضعیت این مدل حالا دوستان ناستازیا، سوپرمدل‌های سابق، می‌خواهند به او کمک کنند تا از این شرایط خارج شود.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها