5/13/2021
پنج شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیروزی از آن ملت ماست/ ملت ایران الهام‌بخش سایر ملتهای جهان است
سردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران:

پیروزی از آن ملت ماست/ ملت ایران الهام‌بخش سایر ملتهای جهان است

سخنگوی سپاه گفت: ملت ایران به عنوان ملتی الهام بخش و‌ روسفید بلندگوی‌ آزادگی و‌ شهامت است.

اعتمادآنلاین| سردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران امشب دوشنبه 8 مهر در آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای محله آگاهی و جنوب تهران اظهار کرد: هیچ کار فرهنگی، مناسب‌تر از ذکر خیر شهدا و تجلیل از خانواده‌های آنان نیست.

 

وی با بیان اینکه الگوسازی از شهدا برای جامعه امروز ما امری ضروری است، عنوان کرد: برخی ملت‌ها در هنگام شکست در جنگ، برای سال‌ها احساس حقارت می‌کنند. امروز بعد از گذشت سالیان متمادی از جنگ جهانی دوم، هنوز ملت‌های آلمان و ژاپن، احساس حقارت به دلیل شکست در جنگ جهانی دوم را دارند.

 

سخنگوی سپاه ادامه داد: خداوند بزرگ ملت ما را از این تحقیرشدگی نه تنها نجات داد بلکه ما امروز به عنوان ملتی الهام‌بخش و روسفید، توانستیم به عنوان بلندگوی آزادگی، شهامت و ایثار در دنیا بدرخشیم و شهیدان پیش‌قراول این حرکت طوفنده ‌و عظیم بودند.

 

سردار شریف با بیان اینکه شهدای دفاع مقدس با قلب‌هایی مملو از ایمان، انگیزه و‌ اراده، به ملت، هویت و فرهنگ ایران ارزشی دوباره دادند، گفت: امروز کسی یادی از ژنرال‌های قدکشیده صدام نمی‌کند ولی یاد شهدای دفاع مقدس همواره بر سر زبان‌هاست.

 

وی با بیان اینکه امروز در هر شهری که برویم گلزار شهدای آن شهر، میزان مشارکت مردم آن دیار در دوران دفاع مقدس را به ما نشان می‌دهد، گفت: خانواده‌های شهدا امروز برای جامعه ما فوق‌العاده الهام‌بخش و روحیه‌بخش هستند.

 

سخنگوی سپاه با بیان اینکه شرکت در مجلس شهدا لیاقت می‌خواهد چون شهیدان همه داشته خود را در طبق اخلاص گذاشتند، افزود: دشمنان محاسبات عمیقی در خصوص جنگ تحمیلی علیه ایران کرده بودند‌ و به نظر خودشان بهترین زمان را برای انجام این کار در نظر گرفته بودند منتها دشمنان رمز پیروزی ما که «رابطه عمیق ملت با مبانی دینی و ارادت آنها به رهبر خود» بود را محاسبه نکرده بودند.

 

سردار شریف با بیان اینکه دشمن از نیروهای با اراده و با انگیزه می‌هراسد، گفت: خدا را شاکر هستیم که در نسل فعلی شهید حججی‌ها وجود دارند، گفت: شرکت در محفل شهدا علاوه بر ثواب و اجر معنوی، به ما کمک می‌کند که چگونه فرزندان‌مان را تربیت کنیم که در دنیا و آخرت انسان مفیدی برای جامعه و کشور خود باشند.

 

سخنگوی سپاه با بیان اینکه امروز وظیفه جوانان ما تولید علم است که به برکت هدایت‌های رهبر معظم انقلاب این موضوع هم تحقق پیدا کرده است، گفت: به برکت خون شهدا پیروزی از آن ملت ماست.

 

سردار شریف در پایان با بیان اینکه دشمن در حوزه‌های مختلف سعی می‌کند فشار را بر ملت ما توسعه دهد، گفت: آخرین زورهای دشمن را همگان در حوادث اخیر از جمله زدن پهپاد آنها و توقیف کشتی‌شان در خلیج فارس مشاهده کردند.

 

منبع: تسنیم

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها